Ienākt / reģistrēties

Eksporta čempions – LATRAPS

6/10

 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Ekonomikas ministrijas rīkotajā konkursā "Eksporta un inovācijas balva 2017" par labāko eksporta uzņēmumu jeb "Eksporta čempionu" atzina Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību "LATRAPS".

Edgara Ruža par šo izrādīto atzinību:

Esam saņēmuši valsts mēroga atzinību eksporta jomā. Mūsu darbs un veikums ir pamanīts. Visi uzņēmumā  darbinieki, biedri un sadarbības partneri varam būt lepni par paveikto – to esam paveikuši kopā. Vislielākais paldies visai komandai, kas nepagurusi strādā, lai LATRAPS augtu un attīstītos

 

Konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2017" mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus, gan radot jaunus un eksportspējīgus produktus, gan nodrošinot vietējo tirgu ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem. Latvijas uzņēmumus apbalvojumu pasniegšanas ceremonijā sveica konkursa patrons, Valsts Prezidents Raimonds Vējonis.

Konkurss "Eksporta un inovācijas balva" rīkots jau trīspadsmito gadu, un šogad tam tika iesniegti 107 pieteikumi no uzņēmumiem visā Latvijā.

Noskatīties apbalvošanas ceremoniju un dzirdēt  Edgara Ružas apbalvošanas runu iespējams ŠEIT

Nominācijas “Eksporta čempions”  apbalvošana sākot no 1:09:00 minūtes.

 

 

Uz ziņu sarakstu