vairāk->

MATIF 17.05.2012.- Augusts/2012 Kvieši/EUR 205.00 Aug.,/2012 Rapsis/ EUR 458.25 Nov.,/2012 Kvieši/EUR 207.00 Rapsis/EUR 456.00         

18901

Komerciālais piedāvājums Latvijas lauksaimniekiem!
27.02.2012


Lietuvas šampinjonu audzētāji ir vieni no līderiem savā jomā, bet kompānija „Baltic champignons” ir viena no lielākajām un inovatīvajām kompānijām Eiropā. 1994.gadā uzsākot savu darbību, kompānija „Baltic champignons” visu laiku garantēja un arī tagad garantē, ka savstarpējo sadarbību vienmēr pavadīs kvalitāte un uzticamība – tas, kas ir nepieciešams sekmīgai un ilggadīgai partneru sadarbībai. 
 Kompānijai ir darba pieredze ar dažām Latvijas saimniecībām un var dižoties, ka partneri ir apmierināti par  veikto darbu un sadarbošanās noteikumiem.
Kompānija „Baltic champignons” saprot, ka katra saimniecība ir savdabīga un atšķirīga, tāpēc piedāvā sadarboties pēc Jūsu iespējām un izvēlētā modeļa:
1.    Salmu presēšanu, presēto salmu savākšanu, kraušanu kaudzēs un transportēšanu par savām izmaksām izpilda kompānija „Baltic champignons”.
2.    Salmu presēšanu, presēto salmu savākšanu, kraušanu kaudzēs par savām izmaksām izpilda Jūsu puse, bet transportēšanas izmaksas samaksā un izpilda kompānija „Baltic champignons”.
3.    Salmu presēšanu, presēto salmu savākšanu, kraušanu kaudzēs, transportēšanu par savām izmaksām izpilda Jūsu puse.
4.    Salmu presēšanu, presēto salmu savākšanu, kraušanu kaudzēs par savām izmaksām izpilda kompānija „Baltic champignons”, bet Jūsu puse sedz un veic presēto salmu transportēšanu.
Maksājuma mērvienība ir tonna presēto salmu. Maksājuma summa par tonnu presēto salmu ir atkarīga no Jūsu izvēlētā sadarbības modeļa. Var apspriest arī Jūsu piedāvātus un augstāk nenosauktus sadarbības modeļus.
Kompānija „Baltic champignons” noslēgs ilgtermiņa salmu pirkuma – pārdevuma līgumus, tiks papildus mudinātas un līgumcenai par tonnu presēto salmu tiks pievienota piemaksa.
Kompānijas prioritātē ir lieli apjomi vienā saimniecībā, taču gaidāmi ir visi Jūsu piedāvājumi. Jūs varat būt garantēti, ka gadījumā, ja sazināsities ar kompāniju "Baltic champignons", pārstāvji pacentīsimies saskaņot Jūsu piedāvājumu ar kompānijas iespējām.

Piedāvājumu lasīt šeit...

Kontaktpersona: Tomas Čeponkus, mob.t. +370 615 71085, e-pasts: tomas@champs.lt (lietuviešu, krievu, angļu valodas).

 



     Atpakaļ