Mans LATRAPS

BASF akcijas 2020. gadam!

PIEDALIES BASF FUNGICĪDU AKCIJĀ 2020!

Šajā gadā, izvēloties BASF fungicīdus, savā īpašumā varat iegūt gan jau labi zināmos un iemīļotos Würth instrumentus, gan Milwaukee smērvielu pistoli ar akumulatoru, gan katra mednieka vai dabas vērotāja sapni - binokli no Levenhuk, darbam noderīgu planšetdatoru no Samsung vai pat lapu pūtēju Stiga, vai arī - doties aizraujošā pieredzes apmaiņas braucienā ar iespēju iekarot jaunas Alpu virsotnes un izmēģināt kā slīd slēpes īstā sniegā!

2020. gadā piedāvājam sacensties par 4 balvu līmeņiem: 100 litri, 350 litri, 500 litri, 1600 litri.

Izdevīgi, ka jau šogad variet sākt krāt litrus arī nākamā gada balvām, jo 2020. gada akcijas periodā uzkrātos fungicīdu litrus var pārnest uz nākamo gadu un pieskaitīt 2021. gadā iegādātajiem fungicīdu litriem.

BASF fungicīdu akcija spēkā līdz 30.09.2020.

Lai reģistrētos akcijai, jāaizpilda BASF akcijas anketa.

FUNGICĪDU AKCIJA (PDF)

PIEDALIES BASF RAPŠU AKCIJĀ 2020!

Iegādājoties komplektu 15 hektāriem - InVigor zīmola rapšu sēklas (5 maisus) un jebkuru Latvijā reģistrēto BASF rapšu herbicīdu 15 ha apstrādei (saskaņā ar reģistrētajām lietošanas devām), saņemsiet augu augšanas regulatoru Caryx® - 5 litrus par brīvu!

BASF rapšu akcija spēkā līdz 30.09.2020. 

RAPŠU AKCIJA (PDF)

Detalizētāku informāciju par katru no piedāvājumiem un tajos iekļautajiem produktiem uzzināsit pie sava agronoma - konsultanta. LATRAPS agronomu - konsultantu kontaktinformācija pieejama ŠEIT!

Vairāk informācijas BASF mājaslapā www.agro.basf.lv