Ienākt / reģistrēties

Ekskluzīvs Ford Ranger piedāvājums tikai LATRAPS Biedriem

6/10

Ekskluzīvs Ford Ranger piedāvājums tikai LATRAPS Biedriem

Autorizētais Ford pārstāvis Latvijā SIA “Inchcape Motors Latvia” sagatavoja ekskluzīvu piedāvājumu Ford Ranger modeļu iegādei visiem LATRAPS Biedriem.

Ford Ranger

Ford Ranger ir ideāls automobilis tiem, kas meklē pikapu, kurš spēs apmierināt ne tikai viņu darba vajadzības, bet viņu piedzīvojumu kāri.

Autorizētais Ford pārstāvis Latvijā SIA “Inchcape Motors Latvia” sagatavoja ekskluzīvu piedāvājumu Ford Ranger modeļu iegādei visiem LATRAPS Biedriem.

Papildus ekskluzīvajai cenai, Ford Ranger modeļi tiks papildus aprīkoti ar ziemas riepām, signalizāciju un citu lietderīgu aprīkojumu. Cenā arī iekļauti automobiļa reģistrācijas izdevumi CSDD (bez OCTA un KASKO apdrošināšanām), gumijas paklājiņu komplekts un avārijas komplekts. Vairāk informācijas par Ford Ranger aprīkojumu var apskatīties zemāk:

Ford Ranger variants

 Standarta cena, EUR

 Īpaša cena, EUR

 Jūsu ieguvums, EUR

 Limited 3.2 TDCi 200ZS AT

39 235

30 900

8 335

Wildtrak 3.2 TDCi 200ZS AT

44 515

34 500

10 015

*Cenas ir noradītas ar PVN 21%, spēka līdz 30.12.2018 tikai LATRAPS Biedriem.

Vairāk informācijas par izmēģinājuma braucieniem un piedāvājumu Jums sniegs:
Jānis Osis
Ford korporatīvo darījumu speciālists
Mob.tālr.:  29233591
e-pasts: janis.osis@inchcape.lv

Par Ford Ranger

Ford Ranger saglabā savu statusu kā viens no spējīgākajiem pikapiem klasē. Tas spēj izbraukt cauri 800 mm dziļam ūdenim, kas ir labākais rādītājs klasē, tā klīrenss ir 230 mm, tādēļ tas bez problēmām spēj tikt galā pat uz visekstremālākajiem ceļa segumiem. 28 grādu uzbraukšanas leņķis un 25 grādu nobraukšanas leņķis ļauj Ranger autovadītājiem justies pārliecinātiem, pārvarot arī augstus šķēršļus.

Izturīgā, elektroniski vadāmā sadales kārba 4x4 modeļos ļauj brauciena laikā pārslēgties uz 4x2 vai 4x4 piedziņu, nospiežot pogu viduskonsolē. Lielākam griezes momentam pie mazāka braukšanas ātruma un papildu bremzēšanas jaudai, braucot lejup, autovadītāji var izvēlēties arī četru riteņu piedziņu ar zemāku pārnesumskaitli. Elektroniskais aizmugurējā diferenciāļa bloķētājs palīdz uzlabot vilkmi sarežģītos braukšanas apstākļos.

Izturību uz bezceļiem papildina izcila kravnesība līdz 1260 kg un vilktspēja līdz 3500 kg.

Ford Ranger tiek piedāvāts ar jaudīgu dīzeļdzinēju  3,2 l TDCi ar 200 ZS jaudu un sešpakāpju automātisku transmisija.

Lielāku komfortu un ērtības nodrošina dažādas autovadītāja palīgsistēmas, tostarp kursa maiņas brīdinājuma sistēma, joslas saglabāšanas palīgsistēma, adaptīvā kruīza kontrole ar priekšējās sadursmes brīdinājuma funkciju, parkošanās sensori priekšā un aizmugurē, atpakaļskata kamera un standartaprīkojumā iekļautā elektroniskā trajektorijas stabilizācijas sistēma ar pretapgāšanās funkciju un piekabes svārstību kontroli.

Citu viedo tehnoloģiju vidū ir:

  • palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā, kas ļauj pārliecinoši uzsākt kustību slīpumā gan uz priekšu, gan atpakaļgaitā;

  • palīgmehānisms braukšanai lejup no kalna, kas izmanto vilkmes kontroles sistēmu, lai palīdzētu nobraukt no kalna ar konstantu ātrumu;

  • adaptīvā slodzes kontrole, kas pielāgo elektronisko trajektorijas stabilizācijas sistēmu automobiļa noslodzei;

  • avārijas bremzēšanas palīgsistēma, kas palielina spiedienu bremžu sistēmā, lai nodrošinātu lielāku bremzēšanas spēku, strauji bremzējot avārijas situācijās.

Wildtrak — labākā Ford Ranger versija tikai LATRAPS biedriem ar vairāk kā 10 000 EUR atlaidi

Ranger Wildtrak ir uzskatāms par labāko Ranger versiju — tā jaunajam trapeces formas radiatora režģim ir unikāla Liquid Metallic Grey krāsas apdare un izteiksmīgi sānu apdares elementi. Tā pati akcenta krāsa ir izmantota arī ārējos atpakaļskata spoguļos, durvju rokturos, sānu gaisa ieplūdes atverēs, kravas platformas sliedēs un aizmugurējos lukturos, piešķirot automobilim spēcīgu un sportisku izskatu.

Citi ekskluzīvi jaunā Wildtrak dizaina elementi ir taisnstūra formas miglas lukturi, unikāls sporta ietvars, pulēti 18 collu vieglmetāla diski un izteiksmīgi Wildtrak vizuālie efekti, kas rada bezbailīgu piedzīvojuma sajūtu.

Apmeklējiet Ford mājaslapu - www.ford.lv

Laipni gaidīti Ford autocentrā Skanstes ielā 4a, Rīga!

 

 

 

Uz ziņu sarakstu