Mans LATRAPS

LATRAPS Valdes priekšsēdētāja amatā – Roberts Strīpnieks

 

Kopš šodienas, 17. janvāra Roberts Strīpnieks iecelts par lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības LATRAPS valdes priekšsēdētāja.

Edgars Ruža, LATRAPS valdes loceklis, kooperatīva vadītājs kopš tā dibināšanas 2000. gada:'' Iesākumā plānots ievadīt darbos un apmācīt jauno kooperatīva valdes priekšsēdētāju, bet pēc tam pievērsīšos darbam stratēģijas un attīstības projektu jomā ­– ir vairāki ambiciozi projekti, kurus esam iecerējuši īstenot nākotnē. Esmu pārliecināts, ka LATRAPS komanda turpinās attīstības ceļu un es būšu līdzās,” uzsver Edgars Ruža. ''

Līdz ar to turpmāk kooperatīva valdē strādās valdes priekšsēdētājs Strīpnieks, kā arī valdes locekļi, Edgars Ruža, Gundars Ruža un Ģirts Ozols.

“LATRAPS ir tradicionālu nozaru apvienojums ar modernāko uzņēmējdarbības pieeju ražošanā, tirdzniecībā, loģistikā, inovāciju ieviešanā un finanšu risinājumu izmantošanā. LATRAPS ir Latvijas zemkopības ekosistēma ar pamatīgām, dziļām, izcilām vērtībām, un milzīgu potenciālu! Uzņēmuma vadības uzdevums ir īstenot šo potenciālu – efektīvi un ilgstpējīgi, balstoties uz daudzpusēji izdevīgas sadarbības principiem. Šis ir uzņēmums ar plašām attīstības iespējām un esmu apņēmības pilns, uzņemoties šo izaicinājumu," saka  LATRAPS Valdes priekšsēdētājs Roberts Strīpnieks.

Kopējais LATRAPS neto apgrozījums pagājušajā finanšu gadā ir 268 miljoni eiro un trīs miljoni eiro peļņa. Jāpiebilst, ka kooperatīvam peļņa nepieciešama tikai uzņēmuma finansiālajai stabilitātei, bet tā galvenais uzdevums un mērķis ir vairot LATRAPS biedru peļņu.