Mans LATRAPS

LATRAPS zied 21 – fotografējies ziedošā rapsī un dalies ar bildēm!

 

#LATRAPSzied21

Zied rapsis un svinam LATRAPS 21. dzimšanas dienu. 

20 gadus atpakaļ ziedošs rapsis Latvijas laukos bija neierasts un eksotisks skats. Tagad dzelteni ziedošais kultūraugs ir koša Latvijas ainavas daļa ar kuru varam dižoties. Bildēsimies rapsī un leposimies ar skaisti iekoptajiem laukiem, ainavām mums apkārt.

LATRAPS Valdes priekšsēdētājs Edgars Ruža.

Gluži kā iepriekšējā gadā aicinām piedalīties gada košakajā akcijā – LATRAPSzied21!

Jau otro dzimšanas dienu vēlamies svinēt kopā ar Jums attālināti, izveidojot virtuālo bilžu fotoalbumu ar LATRAPS Biedriem, Darbiniekiem un Latvijas iedzīvotājiem ziedošos rapšu laukos.

LATRAPS aicina iet ziedošā rapsī fotografēties un piepildīt sociālo tīklu laika joslas ar košām svētku bildēm.

Facebook un Instagram personīgajos kontos ievietojot savas bildes no rapšu lauka atzīmējiet tās ar tēmturi - #LATRAPSzied21.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar LATRAPS Komunikācijas speciālisti Lāsmu Gumennikovu +371 29756597

Bildes variet sūtīt arī uz e-pastu - komunikacija@latraps.com vai WhatsApp (29756597 Lāsma).

Iesūtītās bildes ievietosim LATRAPS Facebook kontā, svētku galerijā un dalīsimies ar tām LATRAPS instagram kontā, visas bildes vienotā digitālā kolāžā savietosim pēc rapša ziedēšanas beigām!

Iedvesmai galerija no LATRAPS zied 20! 

Svinot un priecājoties par košajiem ziediem būsim atbildīgi gan pret rapša laukiem, gan to saimniekiem un ejot bildēties rapsī izmantosim lauka tehnoloģisko sliedi.

Lai iedvesmojošs rapša ziedēšanas laiks un skaistas bildes!