Mans LATRAPS

Mitsubishi L200 – īpaši izturīgs!

Mitsubishi L200 – īpaši izturīgs!

L200 ir automobilis ar izturīgu un uzticamu reputāciju, tieši tādu, kas nepieciešama īstam sabiedrotajam darbos un ārpus tā! Lai kur arī jūs dotos – saimnieciskās darīšanās, vai izbraucienos ar ģimeni, L200 vienmēr parūpēsies par jūsu drošību un komfortu. 

Tieši tāpēc LATRAPS kopā ar SKANDI MOTORS ir sagatavojis īpaši izdevīgu piedāvājumu jauna Mitsubishi L200 iegādei.  

Mitsubishi L200 raksturo:

  • Spēcīga virsbūve
  • Uzlabotas drošības tehnoloģijas
  • Plašs, komfortabls salons
  • Izcils apvidus auto

Sajūtiet jaudu. Sajūtiet vadāmību. Sajūtiet jaunu komforta līmeni. L200 mainīs Jūsu uzskatus par iespēju nokļūt no punkta A uz punktu B.

L200 ir aprīkots ar Mitsubishi leģendāro pilnpiedziņas sistēmu Super Select 4WD-II, un vienmēr ir gatavs visam. Šī izcili mūsdienīgā pilnpiedziņas braukšanas sistēma kontrolē katram ritenim piemēroto jaudu un bremzēšanu, lai panāktu maksimālu stabilitāti un vilcējspēku uz jebkādām ceļa virsmām.

Šī pikapa izskatā itin viss liecina par izturību – no radiatora režģa līdz bagāžas nodalījuma durvīm.

Priekšējais radiatora režģis, motora pārsegs un bampers piešķir L200 no tērauda bloka izkaltas skulptūras izskatu. Taču tam piemīt, kas vairāk nekā tikai iespaidīgs izskats.

L200 iekšienē atradīsiet tādas īpašības, kas it  kā nebūtu sagaidāmas pikapā, – plašu vadītāja kabīni, augstas kvalitātes sēdekļus un labu skaņas izolāciju klusai, komfortablai braukšanai

Braucot ar L200 darba vai saimnieciskās darīšanās vai dodoties ģimenes izbraukumos, tas gādās par jūsu drošību ar bagātīgu uzlabotu drošības tehnoloģiju palīdzību. L200 ir ieguvis ilgu un stabilu reputāciju kā uzticams, izturīgs vieglais komerciālais automobilis. Jaunā modeļa L200 ir bagātīgi aprīkots ar inteliģentām funkcijām, kas uzlabo pasažieru un vadītāja drošību vēl augstākā līmenī.

Skandi Motors ir sarūpējis īpašu piedāvājumu tikai LATRAPS Biedriem. 

Kopā ar LATRAPS Jaunais Mitsubishi L200 līdz par 3100 EUR lētāk.

Akcija spēkā līdz 31.12.2020.

UZZINI VAIRĀK PAR PIEDĀVĀJUMU

Kontaktpersona - Armands Viksna 

e-pasts: armands.viksna@skandimotors.lv