Mans LATRAPS

Par atbalstu Ukrainai!

PAR ATBALSTU UKRAINAI

Ukrainā jau gandrīz mēnesi notiek agresīva karadarbība, kas vērsta pret tās iedzīvotājiem un visu demokrātisko pasauli.
Esam satriekti par Krievijas militāro agresiju un iebrukumu Ukrainā – tas ir rupjš suverenitātes, teritoriālās integritātes un cilvēktiesību pārkāpums!
Domās, sirdīs esam vienoti ar Ukrainas valsti – gan iedzīvotājiem tur, gan tiem, kas devušies bēgļu gaitās.
Sekas, ko karš radījis pasaule jutīs gadiem un palīdzība būs nepieciešama ilgi.
Mums kā lauksaimniekiem, Latvijas valsts balstam, ir iespēja būt noderīgiem daudzās un dažādās formās, atliek vien izvēlēties, šeit daži iespējamie palīdzības veidi:


ZIEDO UKRAINAS CILVĒKIEM
https://www.ziedot.lv/ukrainas-cilvekiem-4203

Par saziedotajiem līdzekļiem sadarbībā ar Aizsardzības ministriju uz Ukrainu tiek sūtīta degviela un pirmās palīdzības preces. Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim.
Vēstule lauksaimniekiem no ziedot.lv 

 

IZVĒRTĒ IESPĒJU PIEDĀVĀT DARBU VAI MĀJOKLI  
Te elektroniskā pieteikšanās forma

Zemnieku Saeima aicina atsaukties lauksaimniekus un aizpildīt anketu tiem, kuri nepieciešamības gadījumā būtu gatavi sniegt atbalstu un pie sevis uzņemt ukraiņu ģimenes.

SNIEDZ HUMĀNĀS PALĪDZĪBAS ATBALSTU  

Te elektroniskā pieteikšanās forma

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) un Kustība "Viegli Palīdzēt" sadarbībā ar citām valsts pārvaldi un nevalstiskajām organizācijām nodrošina humānās palīdzības kravu sagatavošanu un nogādāšanu Ukrainai.
Aicina būt atsaucīgiem un piedāvāt palīdzību Jūsu iespēju robežās, aizpildot elektronisku pieteikumu vai sazinoties ar “Palīdzēsim bēgļiem”  rakstot uz  e-pastu gribupalidzetbegliem@gmail.com.


PALĪDZI BĒGĻIEM LATVIJĀ 
www.ukraine-latvia.com/
  • Mājoklis
  • Brīvprātīgais darbs
  • Ziedojumi

Kustība "Gribu palīdzēt bēgļiem" kopā ar citām nevalstiskajām organizācijām un aktīviem Latvijas iedzīvotājiem šobrīd palīdz koordinēt atbalstu un palīdzības sniegšanu Ukrainas cilvēkiem, kuri ierodas Latvijā. Viņiem ir svarīgi ir apzināt cilvēkus, kas ir gatavi iesaistīties palīdzības sniegšanā dažādos veidos. Tas nepieciešams, lai tikko kā radīsies konkrētas vajadzības, būtu skaidrs, ko kurš var darīt.
Lai apzinātu visus, kuri gatavi palīdzēt aizpildīt elektronisko pieteikšanās formu
Vienlaikus informācijai var sekot līdzi arī ''Gribu palīdzēt bēgļiem'' FB grupā.
 
Mūsu kā lauksaimnieku primārais uzdevums šajā laikā ir diezgan skaidrs – audzēt kultūraugus, rūpēties par savu zemi, cilvēkiem un turpināt strādāt. 

Liels paldies ikvienam kurš jau iesaistījies, paudis savu viedokli un ir sabiedriski atbildīgs . 
Kopā mēs varam daudz!

Mēs turpināsim Jūs informēt par aktuālo!