Mans LATRAPS
Traktori

9. sērija

DEUTZ FAHR 9340 TTV WARRIOR ir visu laiku jaudīgākais modelis. Tas ļauj ikvienam efektīvi un ekonomiski strādāt pat vissmagākajos darbos. Tā misija ir izcila veiktspēja jebkurā situācijā - gan strādājot laukā, gan veicot transporta darbus.

9340 TTV WARRIOR (336 zs/ 247kW) ir ultramoderns, ļoti inteliģents  ar visaugstāko darba komfortu, visjaunākajām tehnoloģijām.

Papildu funkcijas ietver nesen izstrādātu priekšējā tilta amortizāciju, sausas disku bremzes, uzkares celtspēju 12 000 kg, elektriski atveramu pārsegu un lielisku dizainu.

Kas viņu padara par WARRIOR??? izcila melnā apdare, WARRIOR uzraksti, WARRIOR LED gaismas pakete, WARRIOR komforta sēdeklis, automātiskā klimata kontrole un grīdas paklājs. Tas viss palīdz jums pabeigt darbu, pirms darbs jūs nogurdina.

Parametri

Apakškategorija
9. sērija
Dzinējs

PALIELINIET JAUDU, SAMAZINOT PATĒRIŅU!

DEUTZ TTCD 7,8 l sešu cilindru motori (295–336 zs) ar divpakāpju turbokompresoru un starpdzesēšanu, kā arī SCR, DPF un DCR tehnoloģiju . Dzinēji nekavējoties reaģē ar iesmidzināšanas spiedienu 2000 bar un jau nodrošina 90% griezes momentu pie 1000 apgriezieniem minūtē. Maksimālais griezes moments paliek nemainīgs no 1200–1600 apgriezieniem/min.

“Down speed concept” padara šo jaunās paaudzes motoru unikālu. Pateicoties inovatīvajai SCR / DPF tehnoloģijai, DEUTZ TTCD 7,8 l dzinēji atbilst visiem starptautiskajiem likumiem (Stage V ) - nezaudējot veiktspēju.

WARRIOR ekskluzīvs papildinājums: Izplūdes gāzu ar nerūsējošā tērauda apdari.

Transmisija

 

TTV TRANSMISIJA. MAKSIMĀLĀ EFEKTIVITĀTE NO 0,2–60 KM/H.

Elektroniski kontrolēta, nepārtraukti maināma TTV transmisija nodrošina tieši pareizo ātrumu visu veidu darbiem. TTV transmisija apvieno mehānisko komponentu efektivitāti ar hidrostata inteliģenci. Īpaši lauka darbos tas ir visefektīvākais ātrums starp 7–15 km / h. Šeit spēlē 80% mehānisko komponentu. Transporta laikā tas vidēji ir 90%. Tas nodrošina ātru reakciju visā ātruma diapazonā.

Bremzes

​​Augstākā drošība. Visi 9. sērijas traktori ir aprīkoti ar DEUTZ FAHR jaudīgo bremžu sistēmu - lielākam apstāšanās spēkam ar mazāku pedāļa spiedienu. 60 km / h traktoriem ir lielas ārējās sausās priekšējās bremzes. 50% no bremzēšanas spēka iedarbojas uz priekšējo tiltu, un pilnpiedziņas aktivizēšana tiek automātiski aktivizēta

Arī EPB (elektriskā stāvbremze) ir standarts. Tā tiek automātiski atslegta, kad tiek izvēlēts braukšanas virziens, un tas tiek atkal aktivizēts neilgi pēc vadītāja izkāpšanas no kabīnes.

Jūgvārpsta

Trīs jūgvārpstas ātrumi.

Ar trim jūgvārpstas ātrumiem (540Eco, 1000 un 1000Eco) aizmugurē un 1000 un 1000Eco priekšā, visu darbu var paveikt ļoti efektīvi. Pateicoties dzinēja “ātruma samazināšanas”  Eco-PTO , ievērojami samazinot degvielas patēriņu. Visas hidrauliskās un jūgvārpstas funkcijas var viegli iestatīt un vadīt no kabīnes roku balstiem.

Hidrauliskā sistēma

Sūkņa jauda 210 l/min, ar 12 000 kg celtspēju aizmugurē un 5 000 kg priekšā.  Augstas veiktspējas hidraulika nodrošina maksimālo plūsmas ātrumu līdz astoņiem hidrauliskajiem dalītājiem, sešiem aizmugurē un diviem priekšējā  plus priekšējā uzkare. Atsevišķs sūknis nodrošina stūrēšanu, lai nodrošinātu maksimālu darba drošību.