Mans LATRAPS
Kombaini

C5000 Sērija

Neliels, viegli vadāms kombains, kas ražas novākšanas laikā nodrošina vēlamo veiktspēju visu veidu kultūraugiem un visnelabvēlīgākajos darba apstākļos. Katra jauno DEUTZ-FAHR C5000 ražas novākšanas mašīnu detaļa ir izstrādāta, lai tā būtu izturīga un apgūtu ražas laukus. Izvēloties C5000 sēriju, jums tiek garantēta manevrētspējīga mašīna. Vienkāršs kombains ar samazinātu patēriņu un zemām uzturēšanas izmaksām.

Hēderis

Veiktspējas jautājums: viss sākas ar hēderi. DEUTZ-FAHR hēderu atšķirīgās iezīmes ir saistītas ar produktivitāti un izturību. hēderi, kuru platums ir no 3,6 m līdz 4,8 m, ir viengabala konstrukcija, kas garantē lielisku svara sadalījumu, stabilitāti, ilglaicīgu izturību un uzticamu sniegumu (neatkarīgi no griešanas platuma). Liela diametra padeves šneks ar platām vītnēm un spirāliski sadalītiem šneka pirkstiem nodrošina nepārtrauktu padevi.

Slīpā kamera

Kulšanas sistēmā slīpā kamera ir aprīkota ar padeves stieņiem, kas piestiprināti pie 3 ķēdēm; atbalsta vārpstas ir aprīkotas ar zobainām vadotnēm, lai novērstu lēcienu starp ķēdes posmiem, nodrošinot nepārtrauktu padevi un novēršot pārejas pārslodzi.

Kulšana un seperācija

Kulšanas sistēma, Izturīga, uzticama un ļoti produktīva sistēma, kas maigi izturas pret produktu visā graudu atdalīšanas procesā.

Kulšanas trumulis
Kulšanas trumuļa platums ir 1110 mm, un diametrs ir 600 mm; tas ir aprīkots ar astoņiem stieņiem, kas ir ieskrūvēti tā, lai tie varētu tikt ātri un ērti nomainīti, un kas nodrošinātu nevainojamu kulšanas procesu.
labība kulšanas cilindrā nonāk horizontāli, lai padeve būtu vienmērīga, bez aizsprostojumiem, turklāt tai var piekļūt caur atveri virs padeves kanāla, lai atvieglotu apkopi.

Attīrīšana

Turbīna ļauj iztīrīt lielu daudzumu labības; tas pēc tam tiek atgriezts graudu sagatavošanas pannā, lai maksimāli iegūtu graudu daudzumu, nepārslogojot kulšanas sistēmu.