Mans LATRAPS
Kombaini

C6000 sērija

Liela pieredze šajā jomā kopā ar DEUTZ-FAHR lojālajiem klientiem, uzklausot viņu vajadzības, veidojām pamatu C6205 izstrādei. Uzticams un kompakts, kas nodrošina izcilu produktivitāti: jauns etalons 5 salmu kratītāju klasei, kas ietver DEUTZ-FAHR sistēmu izcilo tehnoloģiju. Kombains, kas paredzēts vidēja lieluma saimniecībām, visu veidu kultūraugu novākšanai ar izciliem rezultātiem. Divi modeļi, kas nodrošina plašu specifikāciju, C6205 un C6205 TS, ir nenovērtējami sabiedrotie jūsu darbam.

Hēderis

Kombaina hēderis ir punkts, kur sākas viss ražas novākšanas process. Tāpēc DEUTZ-FAHR ir izveidojis visaptverošu uzticamu hēderu klāstu, lai apmierinātu katra klienta vajadzības. DEUTZ-FAHR hēderi ir precīzi griešanas ziņā, uzticami, izturīgas konstrukcijas. Hēdera platumu dažādība: (četri standarta hēderi: 4,20, 4,80, 5,40 un 6,30 m un divi mainīga platuma hēderi, kuru izmērs ir 5 un 5,5 m).

Slīpā kamera

C6205 slīpās kameras spēj darboties pat ar ļoti smagiem hēderiem, ļaujot izmantot pat kukurūzas novācējus un nodrošinot, ka visa jauda tiek pārraidīta pilnīgi droši. kombains standartaprīkojumā ir aprīkots ar diviem pacelšanas cilindriem, bet trešais ir pieejams lietošanai ar īpaši smagiem hēderiem. Lai iegūtu vēl precīzāku griešanas kvalitāti, var būt aprīkots ar automātiskās kontroles sistēmu, kas kompensē hēdera sānu kustības, lai iegūtu īpaši precīzus rezultātus, īpaši strādājot ar lielākiem hēdera platumiem.

kūlšana un seperācija

C 6205 kulšanas sistēma piedāvā tādas pašas iespējas kā lielajiem brāļiem, lai nodrošinātu nepārspējamu veiktspēju ar jebkuru kultūru un nevainojamu graudu un salmu kvalitāti. 600 mm diametra kulšanas cilindrs sastāv no 8 izturīgiem stieņiem, kas pieskrūvēti tā, lai nodrošinātu ērtu apkopi un to nomaiņu. Pieejami rotācijas ātrumi no 420 līdz 1250 apgriezieniem minūtē, ar izcilu sniegumu darbojoties visos ātrumos. kuļkurvis ir pieejams ar 3 dažādām stiepļu atstarpju pozīcijām 14,11 un 16 - katra no tām dažādu kultūru novākšanai. Turbo-separatora diametrs ir 590 mm, un tajā ir 10 zobaini stieņi; trumulis ir regulējams 5 dažādās pozīcijās, lai izvēlētos vairāk vai mazāk agresīvu atdalīšanas sniegumu, vai pat pilnībā deaktivizētu turbo-separatoru, kad tas nav nepieciešams.

 

Attīrīšana

C6205 apvieno jaudu ar precīzu, saudzīgu darbību. Ļoti efektīva attīrīšanas sistēma - visu DEUTZ-FAHR kombainu iezīme - nodrošina gan izcilu produktivitāti, gan kvalitāti.
1,85 m garais cēlāj galds nodrošina perfektu salmu un pelavu noslāņošanos. saskaroties ar ventilatora radīto gaisa plūsmu, liekais materiāls nekavējoties tiek izpūsts laukā, nodrošinot izcilus attīrīšanas rezultātus, novērsts sieta pārslodzes risks, nezaudējot produktivitāti.

Graudu tvertne

7000 litru graudu tvertnes tilpums, kas ļauj turpināt darbu bez apstājas. Novākto produktu pārbaude ir ātra un vienkārša, un jaunā paraugu ņemšanas sistēma ir ērti sasniedzama tieši pie vadītāja kabīnes. Divi cisternā esošie sensori aktivizē indikatora gaismu un skaņas brīdinājuma signālu, lai informētu vadītāju, ka graudu tvertne ir pilna. Izkraušanas šneks ar augstu izplūdi ļauj ātri (75 l/sek.) iztukšo graudu tverni, pat tad, ja izmantojat 6,50 metru platu hēderi. 4,5 metrus augsta šneka izlāde nozīmē, ka tvertni var iztukšot pat pārvietojoties, kā arī tā ļauj produktu viegli pārvietot pat lielās piekabēs.

Smalcinātājs

Integrētais salmu smalcinātājs ir aprīkots ar rotoru ar 48 griezējlāpstiņām, kas izvietotas četrās rindās:
Šī sistēma rada gaisa plūsmu, kas vienmērīgi izkliedē materiālu pa visu smalcinātāja virsmu, un to var regulēt ar manuāli vadāmiem deflektoriem (pieejama elektriskā regulēšanas sistēma) papildaprīkojumā.
Sistēmu var iestatīt salmu vai kukurūzas sasmalcināšanai, vienkārši nomainot divus skriemeļus, neprasot papildu reduktorus smagāku kultūru kulšanai.
Pretnaža stāvoklis ir regulējams, lai iegūtu nepieciešamo sasmalcināšanas pakāpi.