Mans LATRAPS
Kombaini

C7000 sērija

Elegants dizains ar svaigu, jaunu izskatu. Jaunā C7000 sērija lepojas ar Giugiaro veidotu moderno dizainu. DEUTZ-FAHR kombains garantē izcilu kulšanas veiktspēju un izcilu graudu un salmu kvalitāti ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi un pastāvīgu attīstību ražas novākšanas sistēmā. C7000 nebaidās no sarežģītiem apstākļiem, un tas nodrošina izcilu produktivitāti un kulšanas kvalitāti. C7000 sēriju darbina Deutz (TIR V) dzinēji, kas nodrošina izcilu veiktspēju ar viszemākajiem degvielas patēriņa rādītājiem šajā klasē, ko nodrošina EGR, SCR tehnoloģija ar AdBlue piedevu un DPF. Commander Cab V ar izcilu redzamību, jaunākās paaudzes darba gaismām un komfortu.

Hēderis

Pateicoties transmisijai, kas nodrošina ļoti lielu griešanas ātrumu (1220 griezumi minūtē), Schumacher Easy Cut II izkapts griešanas sistēma nodrošina izcilu griešanas kvalitāti, pat strādājot ar augsta blīvuma kultūrām. Deutz Fahr nodrošina augstas veiktspējas hēderus platumā no 5,40 m līdz 9,00 m maksimalizējot izturību un veiktspēju neatkarīgi no darba platuma.

Slīpā kamera

Slīpā kamer aprīkota ar divu rindu līstēm, kas piestiprinātas trim ķēdēm, ar zobrata piedziņu un atbalsta vārpstām, kas novērstu slīdēšanu starp ķēdes transportieri un ļautu izmantot lielu griešanas ātrumu.
Piedziņa notiek, izmantojot divu rievu V-siksnu (opcijai trīsrievu V-siksna ir pieejama izmantošanai ar kukurūzas novācējiem)

 

Kulšana un seperācija

DEUTZ-FAHR jaunajai C7000 ir izstrādājis modernu kulšanas sistēmu, kas nosaka jaunus standartus. Šī izturīgā, uzticamā un ārkārtīgi produktīvā sistēma, kas maigi apstrādā graudus visā kulšanas procesā. Platais 600 mm diametra kulšanas trumulis un 1,27 m platumā 5 salmu kratītāju modeļiem (C7205, C7205 TS, C7205 TSB) un 1,52 m platumā 6 salmu kratītāju modeļiem (C7206, C7206 TS, C7206 TSB).
Abi varianti ir aprīkoti ar astoņām kulšanas līstēm (skrūvējamām, lai tās būtu ātri un ērti nomaināmas), lai nodrošinātu kvalitatīvu kulšanu. Slīpās kameras darbība apvienojumā ar kulšanas sistēmas aprīkojumu nodrošina, ka produkts tiek piegādāts kulšanas trumulim vienmērīgi un neradot aizsprostojumus.

 

Attīrīšana

Tāpat kā kulšanas sistēma, arī tīrīšanas sistēma ir ekskluzīvs DEUTZ-FAHR dizains.
Sieti sedz ārkārtīgi plašu laukumu, savukārt turbīna, kas efektīvi iztīrīta milzīgu produktu daudzumu. 1,85 m garais graudu cēlāj galds, nodrošina perfektu salmu un pelavu noslāņošanos, kas būdami vieglāki par graudiem, nekavējoties tiek izpūsti, saskaroties ar ventilatora radīto gaisa plūsmu. Nodrošina izcilus tīrīšanas rezultātus, izvairoties no sietu pārslodzes riska, kā arī nezaudējot produktivitāti.
Graudu cēlāj galds ir viegli noņemams no kombaina, samazinot apkopes laiku. 

Graudu tvertne

C7205 modeļi (ar 5 salmu kratītājiem) ir aprīkoti ar 8500 litru graudu tvertni, savukārt C7206 modeļiem (ar 6 salmu kratītājiem) ir 9500 litru tvertne. 
Tvertnes līmeni var novērot caur logu kabīnē, savukārt kulšanas kvalitāti var pārbaudīt, izmantojot ārēju graudu paraugu ņemšanas lūku.
Divi graudu tvertnē esošie sensori aktivizē indikatora gaismu un skaņas brīdinājuma signālu, lai informētu vadītāju, ka tvertne ir pilna.