Mans LATRAPS
Kombaini

C9000 sērija

Vairāk nekā 100 gadu pieredze, lojāli klienti un izcila veiktspēja: DEUTZ-FAHR C9000. Četri modeļi: C9305 TS, C9305 TSB, C9306 TS un C9306 TSB. Šīs mašīnas apvieno izcilu produktivitāti ar lielu daudzpusību (lielām platībām), elegantu dizainu, neticamu komfortu un funkcionalitāti, lai nodrošinātu nepārspējamu ražas novākšanu ar visu veidu kultūru. Ar jaudīgiem dzinējiem, izcilu degvielas patēriņu, nepārspējami zemām ekspluatācijas izmaksām un vienkāršu apkopi C9000 sērija ir patiešām ievērojama.

Hēderis

Augstas veiktspējas hēderis platumā no 5,40 m līdz 9,00 m maksimalizējot izturību un veiktspēju neatkarīgi no darba platuma. Liela diametra padeves šneks, ar platām vītnēm un spirāliski sadalītiem šneka pirkstiem, nodrošina nepārtrauktu padevi.

Slīpā kamera

Slīpā kamera ir aprīkota ar veltni un šneka pirkstiem, kas lieliski izlīdzina masu. Nesošās vārpstas ir aprīkotas ar zobrata piedziņu, lai novērstu slīdēšanu starp ķēdes transportieri un nodrošinātu nepārtrauktu padevi. Slīpā kamera ir liela izmēra, kas atvieglo piekļuvi pašas kameras apkopei.

kūlšana un seperācija

DEUTZ-FAHR ir izstrādājis modernāko kulšanas sistēmu kombainu C9000 sērijai. Šī ir izturīga, uzticama un ļoti produktīva kulšanas sistēma, kas graudu izkūlšanas laikā maigi apstrādā kultūru, lai nodrošinātu izcilu labības kvalitāti. Sistēma nodrošina neticami augstu izkulšanās kvalitāti starp trumuli un kuļkurvi, lai samazinātu salmu kratītāju slodzi.

Attīrīšana

nodrošina maksimālu graudu aizsardzību, nepārslogojot kulšanas sistēmu.
Ļoti garais cēlāj galds izcilā masu, lai nodrošinātu nevainojamu pelavu un salmu noslāņošanos. Tā kā pelavas un salmi ir vieglāki par graudiem, tie tiek nopūsti uzreiz pēc saskares ar gaisa plūsmu, ko rada turboventilators, lai efektīvāk notīrītu gatavo produktu. Cēlaj galds ir viegli izņemams no kombaina, samazinot apkopes laiku un vienkāršojot darbu, kas nepieciešamas, lai kombainu bez piepūles pārregulētu uz citu kultūru.

Graudu tvertne

C9000 sērijas kombainam graudu tvertnei ir 10 500 litru tilpums, un tā tiek iztukšota ar ārkārtīgi ātru iztukšošanas sistēmu, pateicoties dubultajiem šnekiem, kas dubulto izkraušamas ātrumu.
Graudu tvertne ir aprīkota ar plašu pārskatāmu logu kabīnē, graudu paraugu var pārbaudīt izmantojot ārēju graudu lūku, kas atrdas tieši pie kabīnes durvīm.
Indikatora gaisma un skaņas brīdinājuma signāls, ko iedarbina divi sensori tvertnē, informē vadītāju, ka tvertne ir 70% un 100% pilna.

Smalcinātājs

Integrētais salmu smalcinātājs ir aprīkots ar 48 griezēju asmeņiem, kas izvietoti četrās rindās: Šī konfigurācija rada gaisa plūsmu, kas vienmērīgi izkliedē salmus visā smalcinātāja platumā, un to var regulēt ar manuāli vadāmiem deflektoriem (elektriskā regulēšana) sistēma ir pieejama kā opcija).
Pretnažu pozīcija ir regulējama, lai iegūtu nepieciešamo sasmalcināšanas pakāpi, savukārt sistēmu var iestatīt kulšanai pat ļoti smagās kultūrās, pārliekot siksnu uz cita skriemeļa. Protams ir iespējams jebkurā brīdī salmus saglabāt un laist vālā.

Dzinējs-Hidrogaita

Kombaina dzinējam jābūt ne tikai pietiekami jaudīgam, lai tas atbilstu paša kombaina veiktspējai un funkcionālajiem nosacījumiem, bet arī lai darbinātu papildu aprīkojumu, piemēram, salmu smalcinātāju, kukurūzas griešanas hēderus utt.
Tam arī jānodrošina atbilstoša griezes momenta rezerve, lai nodrošinātu uzticamu darbību pat sarežģītos apstākļos, nezaudējot kulšanas sistēmas ātrumu. C9000 sērijas modeļi aprīkoti ar 7,7 litru Mercedes-Benz OM936 dzinējiem kas attīsta līdz 381 zs. Četrpakāpju hidrostatiskā transmisija ļauj vadītājam saglabāt ideālo ātrumu visos ražas novākšanas apstākļos.
Jaunā gaitas sviras (vadības pults) elektroniskā vadība un kruīza kontroles funkcija, ļauj operātoram precīzi vadīt kombainu un iegūt maksimālu komfortu ražas novākšanas vai pārbraucienu laikā.