Mans LATRAPS
Traktori

Deutz-Fahr 8280 TTV

Jaunais Deutz-Fahr  8280 TTV traktors ir uzticams, jaudīgs un aprīkots ar dažādākajām mūsdienu tehnoloģijām un palīdz gan profesionāliem zemniekie, gan pakalpojumu sniedzējiem. Jaunākiem DEUTZ-FAHR digitālajierisinājumi dod iespēju visefektīvāk izmantot traktoru un tādējādi ietaupīt laiku un naudu. Ar savu jaudīgo (twin turbo) dzinēju ar 287 ZS un maksimālo ātrumu 60 kp / h, DualSpeed ​​priekšējo jūgvārpstu un sauso priekšējo disku bremzēm. Izveicīgs gan laukā, gan veicot transporta darbus. Pateicoties pilnībā regulējamai, inteliģentai priekšējā tilta balstiekārtai un pilneidotajai MaxiVision kabīnei, jaunais 8280 TTV uztur ērtu darba vidi - pat visprasīgākajos darbos.

Dzinējs

8280 TTV ir aprīkots ar pilnīgi jaunu DEUTZ 6 cilindru motoru ar 6,1 litru tilpumu un divām turbīnām (twin turbo). Tas ir paredzēts maksimālai veiktspējai un efektivitātei. Mūsdienīgā  sistēma atbilst Eiropas Savienības V izmešu normas  prasībām, un iesmidzināšanas sūkni ieeļļo eļļa - strādājot ar augstu iesmidzināšanas spiedienu 2000 bar, kas optimizē degvielas un AdBlue sadegšanu un garantē atsaucīgu un dinamiska motora darbību. Tādējādi labi noapaļotā griezes momenta līkne nodrošina lielas jaudas rezerves pie zemākiem motora apgriezienie.

Transmisija


Jaunā bezpakāpju transmisija SDF7780 ir daudzu gadu pieredzes rezultāts transmisijas izstrādē un ražošanā. Pateicoties pakāpeniskajam planetārajam pārnesumam, sajūga un divu hidrostatisko mezglu inteliģentajai kombinācijai, garantē absolūtu enerģijas plūsmas optimumu.

Jūgvārpsta


Pieejami trīs jūgvārpstas ātrumi.

Jaunais 8280 TTV nodrošina pilnīgu elastību, standarta komplektācijā izvēloties 3 jūgvārpstas ātrumus: 540ECO / 1000 / 1000ECO aizmugurē un 1000 un 1000 Eco priekšā, visu darbu var paveikt ļoti efektīvi. Pateicoties dzinēja “ātruma samazināšanas”  Eco-PTO jūgvārpsta ļauj ietaupīt līdz 18% degvielas patēriņa, un proporcionālā jūgvārpsta piedāvā transmisijas aizsardzību gan traktoram, gan agregātam.

Hidrauliskā sistēma

Ar maksimālo aizmugurējās uzkares celtspēju līdz 11 100 kg, 8280 TTV traktoram ir spēks pacelt plašu agregātu klāstu. Lai garantētu maksimālu hidraulikas daudzpusību, jaunais 8280 TTV ir pieejams dažādās konfigurācijās,. Aizmugurē ir līdz pat piecām hidrauliskas sekcijām, savukārt priekšā ir iespējams aprīkot līdz trim hidrauliskajām sekcijām. Plūsmas ātrumus (1-100%) un aktivizācijas laiku (1-60 s.) Var hidraulisko sekciju darbības laiku, secību, var viegli ieprogrammēt no iMonitor.

Bremzes

Produktivitāte prasa maksimālu drošu traktora vadību gan uz lauka, gan veicot transporta darbus.  8280 TTV priekšas tilts un bremžu sistēmas piekares koncepcija ir unikāla šajā traktoru klasē. Inteliģentā un adaptīvā piekares sistēma nodrošina traktoram maksimālu stabilitāti - smagai vilkšanai vai stumšanas darbiem. Inovatīvā (anti-dive) sistēma stabilizē traktoru visu darbu laikā un palielina drošību. Priekšas tilta balstiekārtu var aktivizēt vai deaktivizēt neatkarīgi no ātruma un slodzes.