Mans LATRAPS
Augsnes apstrādes tehnika

Kockerling Quadro

Pateicoties savam garajam dizainam, Quadro sasniedz optimālu salmu sadalījumu, jo salmu-augsnes maisījums agregātā paliek ļoti ilgu darba laiku. Quadro darba dziļumu var noregulēt no 5 cm līdz 25 cm, lai agregātu varētu izmantot seklu rugāju kultivēšanai līdz dziļai irdināšanai. Pateicoties augstajam rāmja klīrensam un četru rindu zaru sadalījumam, Quadro droši darbojas arī ar lielu augu atlieku masu. Četru zaru rindu Quadro rada augstvērtīgu darba rezultātu.

Parametri

Šļūce
ir
Garums (m)
7
Ecēšas (mm)
13
Zaru skaits (gab)
11-21
Darba platums (m)
3-5,7
Transporta platums (m)
3.00
Svars (kg)
3300- 5800
Akmeņu aizsardzība
mehāniskā, atsperu
Aizmugurējā veltņa tips
Dubultais DSTS veltnis (soil to soil), diam.530 mm - U profila gredzenu veltnis
Apakškategorija
Kultivatori
Standarta aprīkojums

Izlīdzinātājatsperes. Quadro  izlīdzinātāji/ aizrausēji atrodas pievēlējveltņa priekšā ar regulējamu augstumu, kas nodrošina vienmērīgu darbu visā platumā. Šos līdzinātājus ir viegli pielāgot, tie ir pilnīgi bez apkopes un lēti ekspluatācijā. Kā arī agregāts ir aprīkots ar izlīdzinātājšļūci.

Dubultais STS ("soil to soil" jeb zeme pret zemi) veltnis - izturīgais dubultais STS veltnis garantē augstu darbības uzticamību. Neatkarīgi no tā vai jūsu saimniecībā pārsvarā ir vieglas, vidējas vai smagas augsnes, pat akmeņainas- dubultais STS veltnis pārsteidz ar savu lielo darba efektivitāti un lielo klīrensu.

 

Papildus aprīkojums

Regulējamas ecēšas, lai izveidotu optimālu augsnes rezultātu. Kultivātoru Quadro var aprīkot ar 1 rindas 13 mm ecēšām. Aizmugurējo ecēšu agresivitāti var pielāgot atbilstoši prasībām un atbilstošām kultūrām. Tas nodrošina optimālu izlīdzināšanas rezultātu.

Pieejami 5 darba elementi pēc Jūsu vēlmēm un veicamā darba specifikas:           

  • TopMix kalti 80 x 14 mm ar spārnu daļu 350 x 10 mm vidēja dziļuma augsnes apstrādei ar optimālu iestrādes efektu
  • TopMix "zosu" pēdu kalti  320 x 10 mm īpaši seklai augsnes apstrādei.
  • Karbīda cietsakausējuma kalti 80 x 30 mm vai kopā ar spārnu daļu 350 x 10 mm dziļākai apstrādei un ilgākam kalpošanas laikam.
  • Karbīda cietsakausējuma kalti 40 x 20 mm dziļai apstrādei un ilgam kalpošanas laikam.