Mans LATRAPS
Mēslu izkliedētāji

Mēslu izkliedētāji HAWE DST

Hawe kliedētāji ir ražoti priekš prasīgiem lietotājiem, izmantojot tikai augstvērtīgākās komponentes, tādējādi nodrošinot ilgu ekspluatācijas laiku. Kliedēšanas mehānisms ar diviem horizontāliem ruļļiem, šīberi un šķīvju izkliedes iekārtu tikuši pārbaudīti DLG testos un nodrošina precīzu izkliedi līdz 24 m darba platumam. Pieejami visi iespējamie sakabes veidi, pieļaujamas līdz 4 t slodzes uz dīsteli, dīsteles amortizācija mehāniska vai hidrauliska, pieejama elektrohidrauliska ISOBUS pults funkciju vadībai un diferencētai izkliedei, pamatojoties uz augsnes analīžu rezultātiem.
Ruļļu un sķīvju piedziņa sērijveidā aprīkotas ar Walterscheid pārslodzes sajūgiem, kas novērš iespējamus detaļu bojājumus, kā arī tiek izmantoti kvalitatīvi Rogelberg reduktori.
Piekabes iespējams aprīkot ar sensoriem, kas, fiksējot neatbilstošus dažādu mezglu darba režīmus, atslēdz piedziņas sistēmu, tādējādi nodrošinot papildus aizsardzību pret bojājumiem, svešķermeņiem iekļūstot kliedējamā materiālā.
Aprīkoti ar četrām transporta ķēdēm ar izmēru 14x50 mm, vienas ķēdes slodzes izturība 25 t.
Universālie kliedētāji pieejami ar tilpumu no 13-23 kubikmetriem.
Kūtsmēslu kliedētāji tiek piedāvāti ar tilpumu no 7,5-19 kubikmetriem un ar četriem vertikāliem izkliedes ruļļiem speciāli uzņēmumiem, kuriem jākliedē tikai kūtsmēsli.

Parametri

Kravnesība (t)
12-34 t
Standarta aprīkojums

Izkliedētāja tents.
Vienkārša manuāla izkliedētāja tenta apakšējās daļas augstuma un platuma regulēšana, lai varētu izkliedēt dažādus materiālus. Materiāla plūsma uz vērpšanas diskiem ir optimizēta precīzai izkliedēšanai. Izkliedes diski ir konusa, lai precīzāk sadalītu vieglos materiālus (kompostu, kaltētu putnu kūtsmēslus utt.).

Izkliedes diski.
Ir ar sešiem regulējamiem izkliedes asmeņiem kuri ir nomaināmi un ir no Hardox materiāla.

Horizontālie rotori.
Divi horizontāli rotori ar skrūvējamiem, ļoti nodilumizturīgiem izkliedētāja zariem, kas izgatavoti no Hardox tērauda un ir ​​grozāmi. Gultnim ir antiwrap sistēma. Izkliedētāja pārsegs ar plastmasas plāksni, lai pasargātu no akmeņiem.

Transportiera piedziņas ass balstās uz trim gultņiem. Augsts pašattīrīšanās līmenis, pateicoties skrāpjiem katrā ķēdes zobratā.

Grīdas transportiera ķēdes.
Četras grīdas transportiera ķēdes, katras ķēdes posms 14 x 50 mm ar 25 t izturību. Slēgta tipa līstes, katra ceturtā līste ir tīrīšanas līste.