Mans LATRAPS
Graudu pārkraušanas piekabes

ULW 2000-5000

Pārkraušanas piekabes ir Hawe Wester specializācija un galvenais produkts, ar ko šis ražotājs ir izpelnījies atzinību visā Eiropā!
Pārkraušanas piekabes Hawe ir izmantojamas graudaugu un rapša pārkraušanai, kā arī minerālmēslu un sēklas piegādei uz lauka. Pateicoties šīm piekabēm, iespējams kulšanas ražības pieaugums par 25%. Pieejamas piekabes ar vienu, diviem vai trīs tiltiem ar tilpumu no 16-45 kubikmetriem.

Hawe pārkraušanas piekabes raksturo plašs standarta aprīkojuma klāsts, kā piemēram:
kravas tilpnes pārsegs, stūrējošie tilti divu un trīs tiltu piekabēm, Walterscheid kardāni ar pārslodzes aizsardzību, gaisa bremzes, apgaismojuma sistēma.
Papildus aprīkojums: elektroniskie svari, hidrauliski amortizēta dīstele, papildborti, papildus izkraušanas šneka pagarinājums, maināmās šasijas sistēma, hidrauliska un pneimatiska amortizācijas sistēma, dažādas sakabes sistēmas, individuāls krāsojums.

Parametri

Tilpums (m3)
25-50
Asu skaits (gab)
2/3
Izlādes šneka augstums (m)
4.7-5.6
Šneka diam. (cm)
50/60
Izlādes ātrums (t/h)
700-1000
No zemes vadāms tvertnes pārsegs
Aprīkojumā
Standarta aprīkojums

Liela izmēra izkraušanas šneku diametrs.
Šneka diametrs 500 mm vai 600 mm . Lielā diametra šneks nodrošina ražas ātru un izkraušanu bez bojājumiem. Šneka gultnis ir paredzēts vienmērīgai un ilgstošai lietošanai.

Hidrauliski pagriežama izkraušanas caurule.
Hidrauliski grozāma izkraušanas caurule ļauj precīzi piepildīt kravas automašīnas vai citas tilpnes.

Dīstele.
Augšējā vai apakšējā sakabes izvēle. Pieejama arī hidrauliskā dīsteles amortizācija apakšējai sakabei, lai uzlabotu braukšanas komfortu un samazinātu transportlīdzekļa un vadītāja triecienu slodzi.

Piekabes šneki ar pārnesumiem.
Liela tilpuma piekabes vienmērīgi iztukšo visā to garumā ar diviem speciāli izstrādātiem šnekiem, kas atrodas piekabes pamatnē. Šos šnekus aktivizē hidrauliskais sajūgs. Izkraušanas ātrumu var samazināt, pārvietojot piedziņas vārpstu uz pārnesumkārbas. Tas nodrošina, ka sistēma darbojas nevainojami, neregulējot tvertnes šneku aizvarus.

Tīrīšana.
Hidrauliski darbināms tīrīšanas vai iztukšošanas šīberis atrodas zemākajā punktā un tīrīšanas lūka izkraušanas šneka apakšā ļauj viegli un ātri pāriet uz citām pārkraušanas kultūrām vai mēslojumu.