Mans LATRAPS
Augu aizsardzības līdzekļi

Priaxor

Priaxor ir sistēmas iedarbības fungicīds ar aizsargājošu un ārstējošu iedarbību slimību ierobežošanai graudaugos. Priaxor satur divas darbīgās vielas – fluksapiroksādu un piraklostrobīnu.
Piraklostrobīns ir strobilurīnu grupas darbīgā viela, kas efektīvi ierobežo nozīmīgākās graudaugu slimības. Piraklostrobīns stimulē slāpekļa izmantošanu augā un palielina auga izturību pret stresu, ko izraisījuši nelabvēlīgi laikapstākļi. Ar piraklostrobīnu apstrādātās lapas ilgāk saglabā zaļo krāsu, tādējādi aizkavējot novecošanos. Šo fizioloģisko efektu rezultātā tiek iegūta lielāka graudaugu raža un labāka graudu kvalitāte.
Fluksapiroksāds pieder darbīgo vielu grupai – karboksamīdi, kas nodrošina ilgstošāku augu aizsardzību pret slimībām. Arī vēlās slimību attīstības stadijās fluksapiroksāds nodrošina labu ārstējošu efektu, līdz ar to lietošanas laiks ir elastīgāks. Fluksapiroksādam ir pozitīva ietekme uz fizioloģiskajiem procesiem augā. Abu darbīgo vielu apvienojums nodrošina 30–40 dienu ilgu aizsardzību pret nozīmīgākajām graudaugu slimībām un 40–50 dienu aizsardzību pret rusām.

Parametri

Nosaukums
Priaxor
Apakškategorija
Fungicīdi
Sastāvs
fluksapiroksāds 75,0 g/l; piraklostrobīns 150,0 g/l
Deva
0.75-1.5 l/ha
Kultūraugs
graudaugi
Iepakojums
5 l