Ienākt / reģistrēties

DEGVIELA

Kopš 2012. gada LPKS LATRAPS ir pilnvērtīgs degvielas tirgotājs, kurš piegādā degvielu kooperatīva Biedriem un Klientiem.

Lauksaimniekiem piedāvājam iegādāties ne tikai degvielu ar samazinātu akcīzes nodokli, bet arī degvielu ar pilnu akcīzes nodokli (EUR 0.414 par 1 litru).

Degvielu piegādājam no savām akcīzes preču noliktavām, kas atrodas dažādās Latvijas vietās, tādējādi tiek nodrošināta optimāla degvielas transporta izmantošana, kā arī tiek samazināts degvielas piegādes laiks Klientam un kooperatīva Biedram.

Šobrīd LATRAPS īpašumā ir trīs sertificēti degvielas vedēji, kas ir nodrošināti ar precīzām degvielas uzskaites sistēmām un degvielas izdales iekārtām. 

LATRAPS piegādātās degvielas izcelsmes valstis ir Lietuva vai Baltkrievija. Neatkarīgi no izcelsmes valsts visa degviela atbilst Eiropas Savienībā noteiktajam dīzeļdegvielas standartam EN590.

Mūsu darbinieki ir pieredzējuši degvielas tirdzniecības jomā ne tikai piegādājot saviem Klientiem degvielu, bet arī piedāvājot iegādāties degvielas uzglabāšanas iekārtas (tvertnes) sākot ar 1 000 litru tilpumu un līdz pat 30 000 litru tilpumam. 

Lai mūsu Klienti paši spētu sekot līdzi savā īpašumā esošo degvielas tvertņu stāvoklim,  un/vai  vēlas iegādāties jaunas degvielas uzglabāšanas tvertnes, lūdzam iepazīties ar mājaslapas sadaļu:

 DEGVIELAS TVERTNES

Lai saņemtu konsultācijas par visiem ar degvielu saistītiem jautājumiem aicinām sazināties ar LATRAPS Degvielas tirdzniecības nodaļu:

Mārtiņš Mucenieks - tālrunis +371 27843606, e-pasts: martins.mucenieks@latraps.lv 

Renārs Astra - tālrunis +371 26665513,  e-pasts: renars@latraps.lv