Mans LATRAPS
Traktori

5 D sērija

Vai jūs strādājat fermā? Lauku plašumi? Zālāji, meži vai parki? Lauksaimniecības vai pašvaldības zemes? Vai vēlaties traktoru, kas ir pilnībā pielāgots atbilstoši jūsu nepieciešamībai un finansiālajai situācijai? Tad apsveriet DEUTZ-FAHR 5.D sēriju. Neviena cita traktoru sērija nepiedāvā tādu pašu kvalitāti, uzticamību un komfortu ar lielāku modeļu un aprīkojuma klāstu. Pielāgojiet traktoru precīzi, lai tas atbilstu jūsu velmēm. Jūsu unikālais, personīgais 5D gaida jūs!

Dzinējs

Izmantojot 5. sēriju, ir viegli atrast pareizo motora jaudu. Dzinējs nodrošina lielu griezes momentu ar plašu pastāvīgu jaudas diapazonu, kas nozīmē, ka tās piedāvā optimālu degvielas patēriņa efektivitāti. Trīs cilindru FARMotion dzinējs (tilpums 2887 cc) nodrošina nemainīgu jaudu ar ātrumu no 1800 līdz 2100 apgriezieniem minūtē ar maksimālo griezes momentu 354 Nm un griezes momenta pieaugumu par 40%. Četru cilindru FARMotion dzinējs (tilpums 3849 cc) piedāvā nemainīgu jaudu no 1700 līdz 2200 apgriezieniem minūtē un lielu griezes momentu pat pie maziem motora apgriezieniem. Maksimālais griezes moments ir 408 Nm ar griezes momenta pieaugumu par 32%.

Transmisija

Sākot ar vienkāršās mehāniskās 30/15 reversās pārnesumkārbas līdz trīspakāpju Powershift 45/45 transmisijai ar ātrumu līdz 40 km / h vai 40 km / h ECO, kā arī ar hidraulisko PowerShuttle un Stop & Go funkciju, 5D sērija piedāvā daudzveidīgu un unikāla tehnoloģija, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti. Visi transmisijas varianti ir ļoti efektīvi, pārnesot dzinēja jaudu uz riteņiem vai jūgvārpstām. Ir pieejami Mini un pazeminātie (Creeper) ātrumi.

Jūgvārpsta

5.D sērija ir pieejama ar 540 / 540ECO / 1000 apgr. min. ātruma režīmiem un gaitas piedziņu režīmu. Šie traktori var būt aprīkoti arī ar 1000 apgr. min. priekšējo jūgvārpstu. 540ECO režīms ļauj strādāt ar maksimālu dzinēja ekonomisko ātrumu, ietaupot degvielu. Jūgvārpstu ieslēdz un atvieno elektrohidrauliski.

Hidrauliskā sistēma

5 D  Hidrauliskā sistēma ir aprīkota: ar plūsmas ātrumu 54 l/min, iespēju izvēlēties līdz 3 papildu sadalītājiem un atsevišķu stūres sūkni. Mehāniski vadāma uzkare ir standartaprīkojumā, savukārt kā papildaprīkojums ir pieejama elektroniski vadāma uzkare. Sistēmu var aprīkot arī ar papildu 2100 kg spēcīgu priekšējo uzkari. Aizmugurējā uzkare ir pieejama ar celtspēju līdz 3000 kg vai 3600 kg ar papildu papildu pacelšanas cilindru.