Mans LATRAPS
Traktori

5. sērija

5DS, 5DV, 5DF un 5DF Ecoline sērijām DEUTZ-FAHR ir izlaidis jaunās paaudzes traktorus, kas atbilst visaugstākajām prasībām produktivitātes un aprīkojuma elastības ziņā. Daļēji pateicoties jaunajai priekšējā tilta rāmja ģeometrijai, ir iespējams stūres leņķis līdz 60 °. Kombinācijā ar īsākajām riteņu bāzēm savā klasē tas padara DEUTZ-FAHR jaunos specializētos traktorus par veiklākajiem tirgū - un tie ir arī visinovatīvākie ar dažādiem tehniskiem aspektiem, piemēram, neatkarīga priekšējā tilta piekare, ļoti efektīvi FARMotion dzinēji, 40 km/h ECO PowerShift transmisija un dažādas hidrauliskās iespējas. Dzinēja jauda ir no 75 līdz 113 ZS. Papildus aprīkojuma iespējām - sākot no augstām tehnoloģijām līdz ekonomiskām prasībām.

Dzinējs

Nopietns darbs pie jaunizveidotā motora pārsega ir īpaši kompakti trīs un četru cilindru FARMotion dzinēji, kuri atbilst 3B (Tier 4i) izmešu prasībām. Īpaši lauksaimniecības vajadzībām izstrādātiem šiem motoriem ir elektroniska iesmidzināšana ar 2000 bāru spiedienu, jauna vārstu koncepcija, palielināti cilindri, jauna kloķvārpstas konstrukcija, elektroniska izplūdes gāzu recirkulācijas (EGR) vadības sistēma un dīzeļa oksidēšanās katalizators (DOC ) sistēma - tas viss nozīmē, ka tie nodrošina maksimālu veiktspēju un nemainīgu griezes momentu pat pie zemiem motora apgriezieniem. 

Transmisija

Lauksaimniecības uzņēmumu augstās prasības. Šeit vissvarīgākie kritēriji bija efektivitāte, daudzpusība un aprīkojuma elastība. Trīspakāpju PowerShift transmisija ar pieciem pārnesumiem ir unikāla šajā traktoru klasē. Tas nodrošina līdz 45 parnesumiem uz priekšu un 45 atpakaļgaitā. Lai panāktu lielāku vadītāja komfortu, pārnesumu pārslēgšanu var veikt, nospiežot pogu uz pārnesumu pārslēgšanas sviras, bez nepieciešamības nospiest sajūgu. Stop & Go sistēma ērtai uzsākšana un apstādināšanai, neizmantojot sajūga pedāli, ir standarts visos modeļos ar PowerShuttle. Izvēlieties transmisijas sistēmu, kas lieliski atbilst jūsu darba profilam un komforta vajadzībām. 5DS, 5DV un 5DF modeļiem ir pieejama mehāniskā piecpakāpju transmisija ar līdz 30 pārnesumiem uz priekšu un 15 atpakaļ. 5DF Ecoline modeļi ir aprīkoti ar šo sistēmu kā standarta aprīkojumu. Ātrumu 40 km/h ECO var sasniegt ar visiem modeļiem. 

Jūgvārpsta

Trīs jūgvārpstas ātrumi ir standarta DEUTZ-FAHR standarti: 540, 540Eco un 1000. Jūgvārpstu iedarbina, izmantojot pogu un elektrohidrauliskās vadības ierīces. Tas garantē vienmērīgu sākumu bez rāvieniem. Kā papildaprīkojums ir pieejama riteņu griežšanās ātruma jūgvārpsta (Creeper)

Hidrauliskā sistēma

Daudzpusība un pielāgojamība ir jauno DEUTZ-FAHR specializēto traktoru stiprā puse. Ar 2600 kg celtspēju aizmugurē (5DF modelis: maks. 2800 kg) un 1500 kg priekšā. Ja vēlaties, aizmugurējo uzkari var vadīt elektroniski. Standarta sūkņa jauda trim hidroizvadu pāriem aizmugurē ir 54 l/min. Papildu 64 l/min tandēma sūknis ir pieejams, lai paralēli darbinātu aizmugurējo uzkari un līdz piecām hidrauliskajām sekcijām. 5DF Ecoline modeļi ir aprīkoti ar 42 l/min sūkni un trim hidrauliskajām sekcijām aizmugurē. Lai nodrošinātu, ka hidraulika pilnībā atbilst jūsu darbības profilam, DEUTZ-FAHR piedāvā piecas definētas hidrauliskās paketes.