Mans LATRAPS
Miglotāji

Berthoud VANTAGE 43-46

VANTAGE ir augstas klases piekabināms smidzinātājs. atzīts par “Gada mašīna 2017” kategorijā “Izsmidzināšana”, šim jaunajam velkamajam miglotājam ir oriģināls dizains, kas izceļas starp citiem, velkamo modeļu dizainiem, ar krāsu un TUMŠO stilu. VANTAGE pārņem zīmola pamatus: ACTIVELEX II ass balstiekārtu, DUALMATICmehānisko un tās DUALELEC elektrisko sūkņa regulēšanas versijām, kā arī BERTHOUD plašo strēlu klāstu.

Parametri

Apakškategorija
Piekabināmie
Parametri
Ietilpība 2,800 - 3,500 - 4,300 - 5,500 - 6,700 L
Rāmis ar amortizāciju
Pieejamas strēles AXIALE: 24, 28, 30, 32, 33 m
AXIALE 36/38: 36, 38 m
EKTAR B3: 36, 38, 39, 40, 42, 44 m
AXIALE B3: 24, 27, 28, 30, 32 33 m

Sūkņa tips

 divu turbīnu centrbēdzes sūknis OMEGA 550 L / min 
Regulēšana

DPAE EC Tronic standarta aprīkojumā  VT Tronic un ISO Tronic pēc izvēles

 

 

SPRAYTRONIC
Izsmidzināšana regulējama sprauslu līmenī.
SPRAYTRONIC ir ierīce kas ļauj mainīt maisījuma plūsmu, vienlaikus saglabājot spiedienu un līdz ar to arī izsmidzinātās devas normu..
Atkarībā no darba ātruma, katras sprauslas solenoīda vārsts regulē izsmidzināšanu. Attiecība starp atvēršanas un aizvēršanas laiku mainās, atkarībā no ātruma izmaiņām fiksētā frekvencē. Vienkārši sakot, sprausla tiek atvērta un aizvērta 20 reizes sekundē.
Smidzināšanas plūsmas variācijas tiek veiktas, mainot atvēršanas laiku atvēršanas/aizvēršanas cikla laikā. Tas darbojas pēc viegli lietojama principa: lietotājs vienkārši izvēlas izmantojamo sprauslu, darba spiedienu un tilpumu uz hektāru.

Tādēļ SPRAYTRONIC ļauj mainīt sprauslas caurplūdi par 70% undarba ātrumu, nemainot darba spiedienu.

 

Tehnoloģiju sniegtais komforts
EC TRONIC monitors: galveno izsmidzināšanas parametru pastāvīga parādīšana, noteiktu iespēju integrēšana (DUALELEC utt.), izsekojamība un saderība ar GPS.
VT TRONIC monitors: augstas klases ISOBUS terminālis ar 25,6 cm skārienekrānu, kurā darbojas operētājsistēma Android.
VANTAGE ISOTRONIC versija tiek nodrošināta bez papildus iekārtas salonā. Savienojot ar Isobus ar traktoru,  traktora universālais terminālis (UT) atpazīs VANTAGE.
Neatkarīgi no izvēlētā risinājuma, VANTAGE tiek piegādāts ar E PILOT bezvadu rokturi, kas ļauj smidzinātāju vadīt 20 m rādiusā ap mašīnu.
Pieejams papildu aprīkojums: BOOM CONTROL / tas uztur strēli iepriekš fiksētā augstumā (ir pieejamas 3 versijas), smidzināšanas maisījuma cirkulācija, …