Mans LATRAPS
Sējmašīnas

Köckerling Ultima CS

Köckerling universālā sējmašīna Ultima, ir pazīstama ar savu augsto veiktspējas līmeni praktiski visos apstākļos, gan arumā, gan rugainē, gan minimālā augsnes priekšapstrādē. Daudzu gadu garumā, sējmašīna sevi ir pierādījusi ļoti daudzās saimniecības, kas izmanto Ultimu graudaugu, rapšu, pupiņu, zirņu un pat kukurūzas sēšanai. Šīs sējmašīnas galvenās priekšrocības ir zemas ekspluatācijas izmaksas apvienojumā ar lielu ražību. Ar Ultima CS, sērija tiek paplašināta, iekļaujot tajā kompaktas sējmašīnas sākot no 3m platuma.

Parametri

Šļūce
ir
Ecēšas (mm)
13
Zaru skaits (gab)
16-44
Darba platums (m)
3-8
Transporta platums (m)
3.00
Aizmugurējā veltņa tips
STS veltnis (soil to soil) diam. 530 mm - U profila gredzenu veltnis
Apakškategorija
Pneimatiskās
Optimāls starprindas attālums

Sēklas tiek novietotas 6cm platā sēklas gultnē, ko izveido 6cm plats kalts. Attālums starp rindām, pa centriem, ir 18cm. Brīvi izvietotie augi tiek pie optimālas barības vielu piegādes, mazāk slimībām un notiek labāka cerošana.Izturīgie zari, kā sēšanas vienība ar lemeša slodzi virs 230 kg, vienmērīgi uztur iepriekš iestatīto dziļumu.

Darba dziļuma pielāgošana

Sējas agregātu vienas darbības hidrauliskie cilindri tiek izmantoti, lai pielāgotu darba dziļumu, un tie ir arī amortizatori akmeņiem un lieliem izciļņiem laukā. Tie arī novērš vibrācijas pārnešanu uz mašīnas rāmi. Tādā veidā tiek panākts ,ka pat ar lielu darba ātrumu 15-20 km / h sējmmašīna paliek ļoti stabila.

Precīza sēklu ievietošana ar sēklu zariem

Vadošais atbalsta veltnis kopē zemes kontūru.Tam sekojošais sēklu zars seko atbalsta veltnim un precīzi uztur iestatīto ievietošanas dziļumu. Dziļuma izmaiņas var hidrauliski regulēt no traktora. Visi sējas elementi ir savienoti viens ar otru, izmantojot hidrauliskās līnijas. Tādos šķēršļos, kā lielos akmeņos, zariem nostrādā atsperu aizsardzība, nebojājot sējmašīnu.

Transporta riteņi

Šasija, kas izvietota sējmašīnas centrā, nodrošina krietni mazāku apgriešanās rādiusu. Tādā veidā pat nelielus laukus var apstrādāt efektīvi, neradot postošu zemes blīvējumu. Darba laikā transporta riteņi ir pilnībā ievilkti. Slapjā un lietainā laikā -transporta riteņus var izmantot kā papildus atbalsta laukumu sējmašīnai.

Hidrauliskā šļūce

Hidrauliskā šļūce tiek izmantota, lai izlīdzinātu nelīdzenumus pēc arkla vai rugaines kultivatora, vispopulārākais pielietošanas veids ir sējot pa tiešo arumā (bez aruma līdzināšanas). Tas arī salauž rupjus augsnes gabalus.