Mans LATRAPS
Traktori

Precīzās Lauksaimniecības Tehnoloģijas

Precizitāte ir pamata nepieciešamība, lai nodrošinātu produktivitāti.

Pievienojamās lauksaimniecības iekārtas, sniedz lielu skaitu digitālu risinājumu, priekš ērtas un ekonomiskas strādāšanas ar traktortehniku, kā arī kombainiem. Tajā ietilpst uzticama, automātiska, augstas precizitātes navigācija, ISOBUS Sistēma, datu pārvaldība un tehnikasparka pārvaldība. 

Parametri

Apakškategorija
Cits
iMONITOR3

iMONITOR3 ir Centrālais kontroles elements visām svarīgajām programmām. Tajās ietilpst traktora iestatijumi, automātiskā stūrēšanas sistēma, ISOBUS ierīces kontroles un datu pārvaldība. 
Būtiski, ņemot vērā lielo funkciju skaitu, viss ir pieejams vienā vadības panelī.  Mūsdienīgs skārienjūtīgs monitors, pēc izvēles ar ārējo MMI vadību - ērti iebūvēta roku balstā - padara iMonitor3 par ļoti praktisku savienojumu starp traktoru, velkamo agregātu, vadītāju un biroju. Iebūvētās funkcijas, tādas kā ātrā apmācība, kā arī simbolu skaidrojumi, skaidra izvēlnes struktūra, nodrošina ļoti vienkāršu darbību. Ja joprojām ir kādi jautājumi par darbību, vadītājs var saņemt atbalstu, izmantojot attālināto servisu. Ir pieejami divi monitoru izmēri, atkarībā no traktora veida un nepieciešamības: 12 ", lielākais traktoru terminālis tirgū, un kompakta 8" versija.

SDF VADĪBA

SDF VADĪBA

Moderna stūrēšanas sistēma, kas taupa resursus, padara darbu ērtāku, uzlabo produktivitāti, kā arī nodrošina uzticamu precizitāti. Jūs varat sagaidīt uzticamu darbību arī sarežģītos darba apstākļos, tādos kā migla vai nakts laikā. Šādas iespējas nodrošina satelīta navigācija. Jūs varat izvēlēties sistēmu, kas vislabāk der tieši jums.

SDF TEHNIKAS PARKA PĀRVALDĪBA

SDF Tehnikas parka pārvaldība, ļauj optimizēt darbības un uzlabot efektivitāti. SDF savienošanas sistēma, nodrošina savienojumu vienmēr. Tas ļauj ērti pārvaldīt attiecīgos datus. BTM (pamata telemātikas modulis) ir sākuma līmenis traktora datu pārraidei. Telemetrijas dati tiek nosūtīti, piem. viedtālrunim, izmantojot Bluetooth savienojumu. Visus attiecīgos datus var izsaukt, izmantojot lietotni. Pro versijā CTM (komunikācijas telemātikas modulis)  izmantojot integrētu e-SIM karti, internetā pārsūta datus tieši uz biroju.

DATU PĀRVALDĪBA

DATU PĀRVALDĪBA

 Efektīva datu pārvaldība ir kļuvusi aizvien svarīgāka, lai optimizētu darba procesus. SDF izmanto standarta faila formātu pēc iespējas uzticamākai datu apmaiņai, lai klients vienmēr varētu sekot līdzi drošai datu nosūtīšanai. Ar šo sistēmu, tiek piedāvāta universāla datu apmaiņas platforma, kas ļauj zemniekiem, kā arī citiem, dalīties ar tehnikas datiem, kā arī lauksaimniecības programmatūru no plaša ražotāju loka. 

ISOBUS

ISOBUS elektronika padara lauksaimniecības iekārtas drošākas, precīzākas un efektīvākas. Vadītājs var izmantot ISOBUS sistēmu, lai individuāli kontrolētu visas darbības izmantojot vienu ekrānu- iMonitor3, šis ekrāns ir arī centrālais kontroles elements priekš ISOBUS sistēmas.