Mans LATRAPS
Sējmašīnas

Suky Progress

PROGRESS sējmašīna, ļauj effektīvāk veikt sēšanas darbus, dod augstu produktivitāti un samazina resursu patēriņu: sēklu devu, degvielu, kā arī laika patēriņu. Pateicoties tās advancētajai tehnaloģijai, tā nodrošina rūpīgu sējumu lai uzlabotu ražu. Aprīkota ar trīs tvertnēm, PROGRESS sējmašīna ir uzlabojama un vedīs jūs pretī jauniem sasniegumiem, kā arī cīnīsies ar nākotnes izaicinājumiem.

Parametri

Apakškategorija
Pneimatiskās
Izsējas tips

1.Disks.

06/2014-GB 406045-09

2.Lemesis.

04/2013-DE 406056-03

3. Dubultdisks.

 

Izsējas daudzveidība

 
PROGRESS sējmašīnā var ievietot līdz trim tvertnēm, tā spēj sēt 3 produktus vienlaicīgi, paredzēta: kultūraugiem, starpkultūrām, minerālmēsliem un dažādām sēklām. Šī sējmašīna palīdzēs attīstīties sniedzot jaunu lauksaimniecības pieredzi.

Spēja pielāgoties augsnei

Sējmašīnai ir 3 sējas līnijas. Ir daudz augsnes veidu, tāpēc tām tiek pielāgota sējas tehnika.Sēkla pareizā dziļumā un optimāls kontakts sēklai ar augsni, ir vissvarīgākie elementi, lai sēšana nestu produktivitāti. 
Sulky piedāvā trīs dažādas sējas iespējas, lai pilnībā apmierinātu jūsu vajadzības, pamatojoties uz augsni kā arī izvēlētajiem kultūraugiem. 

Unisoc, ar trīs sējas rindām, vienkāršībai un efektivitātei.
Twindisc 50 kg, dubultie diski, sējmašīnas augstajai precizitātei.

The cultidisc 100kg, rievots disks funkcionalitātei.

Modernas tehnoloģijas

WISO - ļoti moderna vadības lietojumprogramma. Nākotnes panākumu atslēga ir datu apstrāde un analīze. Sējmašīnas vienkāršā darbība atvieglo sēšanu un uzlabo darba kvalitāti. WISO programmas pārvaldība ir ļoti vienkārša un saprotama. Tā ir pieejama iPad, Sulky Quartz konsolē vai arī jūsu traktora ISOBUS panelī. Lai sagatavotos pārmaiņām, nenovēršamai attīstībai digitālo tehnoloģiju ziņā, Sulky ir izstrādājis WISO lietojumprogrammu, kas ļaujot šodien jums vadīt savu tehniku, rīt palīdzēs pārvaldīt jūsu datu.