Mans LATRAPS
Graudu pārkraušanas piekabes

ULW 2000-5000

HAWE graudu, sēklu un mēslojuma pārkraušanas piekabes bija pirmie šāda veida transportlīdzekļi, kas tiek izmantoti gadu desmitiem. Mēs turpinām attīstīt šo pārbaudīto pārkraušanas piekabju līniju, tāpēc tās vienmēr ir mūsdienīgas. Pārkraušanas piekabes, kas tagad tiek eksportētas visā pasaulē, palīdz pilnībā izmantot augstas veiktspējas kombainu potenciālu. Ar augsni aizsargājošām riepām tās ir īpaši piemērotas izmantošanai uz laukiem. Ātrākai tālākai transportēšanai ražu var pārvietot uz lauka malā braucošajiem transportlīdzekļiem, kuru jauda ir 700 tonnas stundā. Kombainu veiktspēju ievērojami palielina iekultās ražas pārvietošana nepārtrauktas braukšanas laikā. Šāda darbība garantē pēc iespējas lielāku jaudas izmantošanu.

Parametri

Tilpums (m3)
25-50
Asu skaits (gab)
2/3
Izlādes šneka augstums (m)
4.7-5.6
Šneka diam. (cm)
50/60
Izlādes ātrums (t/h)
700-1000
No zemes vadāms tvertnes pārsegs
Aprīkojumā
Standarta aprīkojums

Liela izmēra izkraušanas šneku diametrs.
Šneka diametrs 500 mm vai 600 mm . Lielā diametra šneks nodrošina ražas ātru un izkraušanu bez bojājumiem. Šneka gultnis ir paredzēts vienmērīgai un ilgstošai lietošanai.

Hidrauliski pagriežama izkraušanas caurule.
Hidrauliski grozāma izkraušanas caurule ļauj precīzi piepildīt kravas automašīnas vai citas tilpnes.

Dīstele.
Augšējā vai apakšējā sakabes izvēle. Pieejama arī hidrauliskā dīsteles amortizācija apakšējai sakabei, lai uzlabotu braukšanas komfortu un samazinātu transportlīdzekļa un vadītāja triecienu slodzi.

Piekabes šneki ar pārnesumiem.
Liela tilpuma piekabes vienmērīgi iztukšo visā to garumā ar diviem speciāli izstrādātiem šnekiem, kas atrodas piekabes pamatnē. Šos šnekus aktivizē hidrauliskais sajūgs. Izkraušanas ātrumu var samazināt, pārvietojot piedziņas vārpstu uz pārnesumkārbas. Tas nodrošina, ka sistēma darbojas nevainojami, neregulējot tvertnes šneku aizvarus.

Tīrīšana.
Hidrauliski darbināms tīrīšanas vai iztukšošanas šīberis atrodas zemākajā punktā un tīrīšanas lūka izkraušanas šneka apakšā ļauj viegli un ātri pāriet uz citām pārkraušanas kultūrām vai mēslojumu.