Ienākt / reģistrēties

Uzkarināmais maiņvērsēja arkls - R47

3/7
 
ARKLS R47 - efektivitāte, daudzpusība un liela veiktspēja
 
Gregoire-Besson zināšanas un pieredze, ļauj arkliem R7 un R47 būt uzticamiem produktiem. Tie ir efektīvi, daudzpusīgi un ar lielu veiktspēju. 
 
Arkls R47 raksturojas ar vienkāršu, izturīgu konstrukciju un daudzpusīgu regulāciju. Mehāniskā darba platuma regulēšana, ļauj arklam būt piemērotam darbam dažādās augsnēs.
 

 

 

Gregoire-Besson ir Premium klases arklu ražotājs, kura missija ir tiekties uz pilnību, par pamatvērtībām izvirzot agranomijas, ekonomikas un dabas pamatprincipus. Francijā dislocēta rūpnīca, kas tiecoties pēc izciļības augsnes apstrādē tehnikas ražošanā jau vairāk kā 200 gadus, šodien pēc DLG un PROFI testiem piedāvā inovatīvako uzkarināmo arklu sēriju pasaulē - RW. Šīs sērijas arkliem piedāvājumā 3 modeļi - RW6, RW8 un RW9. Šo modeļu īpašības iezīme vairāki patenti un inovācijas - bezpakāpju darba platumu maiņa (Vario), patentētas izkliektas statnes, amortizējama apgriešanās galva, dubultais atbalsta ritenis, hidrauliskā arkla vadība un plašās konfigurācijas iespējas. Kā velviens jaunums ir ANDPACK pakotājs, tas ir pirmais pakotājs, kas automātiski pielāgojas arkla darba platuma maiņai. Ar RW un citas sērijas Gregoire-Besson arkliem tuvāk piedāvājam iepazīties Jūsu saimniecībās, sazinoties ar LPKS Latraps reģionālajiem tehnikas tidzniecības pārstāvjiem.

Jūs esat laipni lūgti uzdot savus jautājumus par Jūs interesējošām tehnikas vienībā mūsu pārdošanas speciālistiem!

Kontaktinformāciju atradīsiet ŠEIT!

Atpakaļ