Ienākt / reģistrēties

C6000 sērija

3/7

C6000 sērija - Jūsu raža, Jūsu kombains, Jūsu veiksme!

Iepazīstinām Jūs ar jaunu pagrieziena punktu DEUTZ-FAHR kombainu evolūcijā.

DEUTZ-FAHR plašā pieredze lauksaimniecības nozarē, apvienojumā ar klientu vēlmju uzklausīšanu, kļuva par pamatu C6205 izveidošanai.

Uzticams un kompakts, bet nodrošina īpaši augstu produktivitāti: jauns etalons 5 kratītāju kombainu klasē, turpinājums DEUTZ-FAHR  konceptam.

Kombains, kas paredzēts vidēja lieluma saimniecībām, ar mērķi panākt šo saimniecību lielāku neatkarību,  nodrošinot iespēju novākt visu veidu kultūraugus ar izcilu rezultātu.

Ar diviem modeļiem, četrās versijās un neparastu daudzpusību, kas nodrošina plašu konfigurāciju klāstu, C6205 un C6205 TS kombaini ir nenovērtējami sabiedrotie Jūsu darbiem!


Zemāk Jūs varat iepazīties ar sīkāku, katra svarīgākā komponenta aprakstu! 


Hederis

                Deutz Fahr hederi tiek aprīkoti ar 7 dāžāda garuma izkaptīm : 4.2, 4.8, 5.4 un 6.3 m standarta versijās, bet vario tipa hederi ar darba platumiem: 5, 5.5 un 6.5 m.

 

“Schumacher” izkapts sistēma

                Izkapts piedziņai tiek izmantota planetāra transmisija ar augstu griešanās frekvenci ( 1220 griezieni/minūtē).  “Shumacher Easy Cut II” sistēma nodrošina precīzu  un kvalitatīvu pļaušanu strādājot laukos ar veldri, nezālēm kā arī augstas kultūraugu biezības apstākļos.

                Inovatīvā segmentu rullīšu sistēma (papildopcija) samazina izkapts berzi, slāpē vibrācijas un palielina piedziņas mehānisma mūžu.

Tītavas

                Tītavas ir aprīkotas ar sešiem stieņiem un elastīgiem plastmasas zariem, kurus iespējams pielāgot atkarībā no darba apstākļiem. Tītavas iespējams sinhronizēt. Vadītājam palielinot ātrumu proporcionāli palielinās arī tītavu apgriezieni.

VARICROP Hederis

               VARICROP hederis ir ideāls risinājums saimiecībām, kur tiek audzētas dažādas augu kultūras. Hedera platformu ir iespējams hidrauliski izbīdīt līdz pat 70 cm.  

Papildaprīkojums

                Deutz kombainu hederus ir iespējams pielāgot saulespuķu un rapša novākšanai.

Slīpā kamera

                Slīpā kamera aprīkota ar 3 pieņemšanas ķēdēm kā arī diviem hidrocilindriem standartparīkojumā (papildopcija 3 hidrocilindri). Priekš lielākas precizitātes hederim var tik uzstādīta “Auto control” sistēma, kura automātiski pielāgo hedera pļaušanas pozīciju atkarībā no zemes reljefa. Slīpās kameras reverss-elektrisks.

Kulšanas un seperēšanas sistēma

Kuļtrumulis

                Kuļtrumuļa diametrs 600 mm, 8 līstes. Rotācijas ātruma diapozons 420-1250 apgr/min. Aprīkots ar reduktoru, kurš ļauj samazināt apgriezienus līdz pat 50%.

Kuļkurvis     

                Kuļkurvja aptveres leņķis 121 grāds. Kurvji tiek piedāvāti ar 3 dažādiem atstarpes lielumiem priekš dažādu kultūraugu novākšanas: 14, 11, 16 mm.

Turbo-seperator

                 Modeļi C6205 TS (TS -Turbo seperator) tiek aprīkoti ar turbo seperatoru, kurš ir novietots uzreiz aiz atsviedētjbitera. Šī ierīce palielina kombaina darba ražīgumu līdz pat 20% neatkarīgi no darba apstākļiem( nezāles, augsta augu biezība).

                Turbo – seperatora diametrs 590 mm, aprīkots ar 10 zobiem un 5 regulēšanas iespējām, seperācijas agresivitātes kontrolei. Turbo seperatoru iespējams pilnībā atslēgt, ja tas nav nepieciešams.

Kratītāji

            Slēgtie salmu kratītāji nodrošina augstas seperācijas spējas visos pļaušanas apstākļos. Kratītāji piestiprināti pie ass ar gultņiem.

Tīrīšanas sistēma

                Graudu galda garums sasniedz 1.85 m. Sieti ir novietoti divos stāvos. Tie ir mehāniski regulējami vai kā papildopcija elektriski. Sensori palīdz vadītājam sekot līdz kombaina produktivitātei. 

Ražotāja mājaslapa: Ražotāja mājaslapa

Atpakaļ