Ienākt / reģistrēties

C7000 sērija

3/7

C7000 sērija - Nenovērtējama jauda un kvalitāte

Elegants dizains

Jaunā C7000 sērija lepojas ar mūsdienīgu dizainu, kas aizgūts no Giugiaro, paužot DEUTZ-FAHR zīmola tehnoloģisko pārākumu - garantija lieliskam kulšanas sniegumam un izcilai graudu un salmu kvalitātei, ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi. C7000 nebaidās no smagiem darba apstākļiem un nodrošina visaugstāko  darba ražīgumu un kulšanas kvalitāti visās situācijās.

C7000 sēriju darbina ar DEUTZ T4i dzinējiem, kas nodrošina visaugstāko  veiktspēju  uz lauka, papildus nodrošinot vienu no zemākajiem degvielas patēriņa rādītājiem šajā klasē, kas tika panākts pateicoties SCR tehnoloģijai ar AdBlue® piedevu.

Visas šīs īpašības padara C7000 sērijas kombainus par ideālu risinājumu jebkuriem ekspluatācijas apstākļiem. Ar vadības kabīni Comander Cab V, kas nodrošina izcilu redzamību, jaunākās paaudzes darba gaismām un visaugstāko komforta līmeni DEUTZ –FAHR  C7000 sērijas kombainus  ir pacēlis jaunā līmenī.

Nepārspējamā veiktspēja un uzticamība, kā arī salīdzinoši visaugstākie  kulšanas rezultāti savā klasē, garantē C7000 sērijas kombainiem maksimāli augstāko graudu izkulšanas un salmu smalcināšanas kvalitāti.


Tuvākajā laikā zemāk tiks izvietotas sīkāks, katra svarīgākā komponenta, tehniskais apraksts! Ja Jūs interesē detalizētāka informācija par šīs sērijas kombainiem, Jūs vienmēr varat sazināties ar mūsu tehnikas tirdzniecības pārstāvjiem! Viņi sniegs Jums visu nepieciešamo informāciju!

 

 

 

Ražotāja mājaslapa: Ražotāja mājaslapa

Atpakaļ