Ienākt / reģistrēties

Agrovector

3/7

Agrovector  - pārsteidzoši spēcīgs

DEUTZ-FAHR teleskopisko iekrāvēju sērijai ir pievienojušies divi, pavisam jauni modeļi. Tagad, kopējais piedāvājumā esošais modeļu skaits ir pieaudzis līdz pieciem: Agrovector 29.6, Agrovector 29.6LP, Agrovector 35.7 un pavisam jaunie: Agrovector 37,6 un Agrovector 37.7.

Šīs sērijas teleskopiskajiem iekrāvējiem ir atbilstošs klīrenss, zems smaguma centrs un četru riteņu piedziņa, kas nodrošina priekšrocību, strādājot nelīdzenā reljefā un veicot īpaši sarežģītus darbus.

Agrovector sērijai ir arī jauns modelis, kas īpaši izstrādāts lauksaimniekiem, kuriem nepieciešams kompakts un veikls iekrāvējs  darbam fermās. Jaunajam 25.5 modelim ir strēles pagarinājumus līdz 5,6 metriem un celšanas jauda līdz 2,5 tonnām.


Tuvākajā laikā zemāk tiks izvietotas sīkāks, katra svarīgākā komponenta, tehniskais apraksts! Ja Jūs interesē detalizētāka informācija par teleskopisko iekrāvēju klāstu un modeļiem, Jūs vienmēr varat sazināties ar mūsu tehnikas tirdzniecības pārstāvjiem! Viņi sniegs Jums visu nepieciešamo informāciju!

 

Ražotāja mājaslapa: Ražotāja mājaslapa

Atpakaļ