Ienākt / reģistrēties

9. Sērija

3/7

Traktors paredzēts, lai vienkāršotu jūsu dzīvi. Konstruēts, lai paaugstinātu Jūsu uzņēmuma efektivitāti!

 9. sērijas traktori pierāda, ka DEUTZ-FAHR inženieri ir izstrādājuši ultra-modernu  inteliģentu lieljaudas traktoru, kas nodrošina darba veikšanas efektivitāti jaunā līmenī. Pateicoties darbības komfortam, automatizētai ikdienas darbību funkcionalitātei, jaunāko tehnoloģiju izmantošanai, 9 sērijas traktora uzbūvē, tā degvielas patēriņš ir  minimāls.

Katra individuāla, 9. sērijas traktora sastāvdaļa ir inovatīva, kas padara šo traktoru par vienu no labākajiem, starp tirgū esošiem modeļiem. Ar 9. sērijas traktoriem DEUTZ-FAHR piedāvā trīs, perfekti sabalansētus un atbilstoši jaudīgus traktoru modeļus, ar kuriem lauksaimnieki  vai pakalpojumu sniedzēji var sasniegt vislabākos rezultātus.


Zemāk Jūs varat iepazīties ar sīkāku, katra svarīgākā komponenta aprakstu! 


Dzinējs

Devītās sērijas traktori ir aprīkoti ar Deutz TTCD 7.8 l (US EPH/Tier4final) sešu cilindru dzinēju (295-336 Zs) ar divām turbīnām ( two stage turbocharger), interkūleri, SCR, DPF un DCR tehnoloģijām. Maksimālais griezes moments ir nemainīgs 1200-1600 apgr/min diapozonā.

Transmisija

Elektroniski kontrolētā bezpakāpju TTV transmisija nodrošina nepieciešamo ātrumu jebkuriem darbiem. Ātruma diapozons sasniedz no 0.2-60 km/h.  Transmisija nodrošina vienmērīgu paātrinājumu jebkuros apstākļos.

Jūgvārpsta

Ar trim jūgvārpstas ātrumiem (540 Eco, 1000 un 1000 Eco) aizmugurē un 1000, 1000 Eco priekšā visi nepieciešamie darbi var tik veikt efektīvi.  Visas hidrauliskās un jūgvārpstas funkcijas var tikt ērti regulētas uz rokas balsta vadības.

Hidraulika

Devītās sērijas traktori ir aprīkoti ar 12 000 kg celtspējas aizmugurējo uzkari, bet priekšējās uzkares maksimālā celtspēja sasniedz 5000 kg. Hidrauliskās sistēmas ražība - 210 l/min

Traktoru iespējams aprīkot līdz pat 8 hidroizvadu pāriem ( 6 aizmugurē, 2 priekšā). Visi hidroizvadu pāri ir proporcionāli regulējami.  Izvadiem iespējams regulēt plūsmu (1-100%) kā arī laiku (1-60s).  Hidroliskās stūres sistēmai ir uzstādīts atsevišķs sūknis.

Bremzes

Visi 9 sērijas traktori ir aprīkoti ar DEUTZ FAHR “Power Brake System” – priekš ļoti augsta bremzēšanas spēka. Traktori, kuru maksimālais braukšanas ātrums sasniedz 60 km/h tiek aprīkoti ar priekšējām diska bremzēm. 50% bremzēšanas spēka tiek pārnests uz priekšējo tiltu, turklāt pilnpiedziņas ieslēgšanās notiek automātiski, lai varētu nodrošināt papildus bremzēšanas spēku.

 EPB (elektriskā stāvbremze) ir standartaprīkojums. Stāvbremze automātiski atslēdzas līdz ko tiek izvēlēts braukšanas virziens, bet automātiski ieslēdzas, kad vadītājs pamet traktoru.

Kabīne

“MaxiVision Cab II ” –  augstās kvalitātes materiāli radu gaišu un patīkamu atmosfēru traktora kabīnē. Jaunais panorāmas tipa vējstikls kā arī sānu un aizmugurējais stikls nodrošina plašu redzamības zonu. Pateicoties jaunajam dzinēja pārsegam priekšējā uzkare ir viegli pārskatāma. Kabīne ir aprīkota ar pneimatisko amortizāciju un ir izolēta no motortelpas, lai troksnis un vibrācijas neietekmētu vadītāja komfortu. Maksimālais trokšņa lielums kabīnē ir 69 dB. 

Ražotāja mājaslapa: Ražotāja mājaslapa

Atpakaļ