Mans LATRAPS

Apbalvoti "Zelta rapsis 2012" konkursanti

Konkurss "Zelta rapsis" šogad notika jau piekto gadu un arī šogad pulcēja pilnu pils aulu ar LATRAPS biedriem, sponsoriem un atbalstītājiem. Šajā gadā konkursā piedalījās 15 konkursanti: zemnieku saimniecība "Eglāji" (Egils Dakteris), zemnieku saimniecība"Griķi" (Sandis Dunauskis), zemnieku saimniecība "Legzdiņas" (Ainārs Legzdiņš), Lukass Jumprava Agro SIA (Renata Kušnarčuka), zemnieku saimniecība "Akācijas" (Sergejs Vaļko), zemnieku saimniecība "Saulītes"(Andris Buķelis), zemnieku saimniecība "Paegļi" (Dainis Druseiks), zemnieku saimniecība "Katlauki" (Andris Vicinskis), zemnieku saimniecība "Azaidi" (Indulis Balodis), zemnieku saimniecība "Lazdiņa" (Sandra Beļkus), Pīlādžlauki SIA (Māris Leitlants), zemnieku saimniecība "Kvietes" (Guntars Misulis), Delaferma SIA (Uģis Cēbers), Tand Ukri SIA, Hansa Uni SIA (Mārtiņš Marga).

«Zelta rapsis» ir konkurss Latvijas rapšu audzētājiem, kas notiek ar mērķi noskaidrot ekonomiski efektīvāko rapšu audzēšanas tehnoloģiju un saimnieku, kurš konkrētajā gadā strādājis visefektīvāk. Trešo vietu konkursā šogad ieguva Zaļenieku pagasta zemnieku saimniecība "Azaidi", kurā saimnieko Indulis Balodis. Otrā vietā – Daiņa Druseika Bauskas novada saimniecībai "Paegļi", bet galveno galvu saņēma Dobeles novada saimniecība "Legzdiņas", ko vada Ainārs Legzdiņš.

Organizatori izsaka pateicību pasākuma vadītājam Normundam Rutulim un visiem māksliniekiem, kas viesus priecēja ar brīnišķīgiem muzikāliem priekšnesumiem un dejām, kā arī izklaidēja ar brīnumaino un netveramo smilšu kino. Balles laikā tapušais mākslas šedevrs apskatāms LATRAPS birojā Elejā. Bildes, kuras tapušas balles laikā ar dažādiem fotogrāfa līdzatvestajiem atribūtiem, ievietosim mājas lapā tuvāko divu nedēļu laikā.

Paldies visiem LATRAPS biedriem, kas mūs pagodināja ar savu klātbūtni ceremonijā un ballē. Ceram uz tikšanos ar Jums arī kopsapulcē, kas notiks 2012. gada 19.decembrī plkst 13.00 (ierašanās un reģistrācija no plkst. 12.00) Līvbērzes kultūras namā, Jelgavas novadā.