Mans LATRAPS

Iepazīsties ar Kimitec produktiem!

Iepazīsti Kimitec produktus

BOMBARDIER

BOMBARDIER ir šķidrs organisks mēslošanas līdzeklis, kas iegūts no īpaši atlasītu augu molekulām. Tas veicina sakņu un zaļo auga daļu augšanu un attīstību nelabvēlīgos laika apstākļos.

BOMBARDIER sniedz divkāršu labumu – ne tikai uzlabo augsnes struktūru, bet arī ražas kvalitāti. Šajā dabīgajā mēslošanas līdzeklī ir augu izcelsmes slāpeklis, aminoskābes, organiskās vielas, neaizstājami ķīmiskie elementi – P, K, Fe – un dabīgi biostimulatori kā piemēram: betaīni, cukuri, olbaltumvielas, fermenti, fitohormoni un vitamīni.

 

XTENDER ROW

XTENDER ROW ir augsnes mikrofloras uzlabotājs, formulēts ar probiotikas molekulām, kas darbojas kā substrāts labvēlīgai mikroorganismu augšanai. Lietojot to uz augsnes, saknes izdala eksudātus, kas dod signālu mikroorganismiem, kas veido mikrobiomas sistēmu un tiek pielāgoti kultūraugam. Paralēli uzlabojot mikrobioģiju, pastāv ietekme arī uz augsnes organisko vielu pārveidošanos, uzlabojot aerāciju un augsnes auglību, kā arī augsnes barības vielu kompleksu, lai saknes attīstītos piemērotākā vidē, palielinot barības vielu uzņemšanu.

Plašāk pie LATRAPS agronomiem-konsultantiem - ej.uz/LATRAPSagronomi.