Mans LATRAPS

Jaunumi degvielas piegādē

Uz doto brīdi noslēgti sadarbības līgumi ar vairākiem degvielas transportēšanas uzņēmumiem un iegādāts degvielas vedējs SCANIA ar kopējo pārvadājamo tilpumu 32 000 litri, līdz ar to spējam nodrošināt degvielas piegādes ātrākā laikā un kvalitatīvākā izpildījumā.

Piegādātās degvielas kvalitāte atbilst Eiropas Savienībā noteiktajam standartam (EN 590), un ir pilnīgi identiska lielo degvielas tirgotāju piedāvātajai degvielas kvalitātei. Pateicoties noslēgtajiem sadarbības līgumiem degvielas piegādes cenas nemainās, un līdz ar to katrs no Jums var aprēķināt savas kopējās degvielas iegādes izmaksas uz vienu degvielas litru, kas veidojas no vairumtirdzniecības degvielas cenas noteiktā dienā uz vienu degvielas litru un transporta izmaksām par litru pie noteiktā pasūtītā daudzuma.

Vairumtirdzniecības degvielas cenu, apmaksas un piegādes nosacījumus Jūs variet apskatīt sadaļā BIEDRIEM-Degviela, kā arī noskaidrot to telefoniski, zvanot degvielas nodaļas vadītājam Mārtiņam Muceniekam pa tel. 27843606.