Mans LATRAPS

LATRAPS demonstrēs sējmašīnas!

Aktīvi uzsākot pavasara sēju, LATRAPS Tehnikas daļa ir uzsākusi “KÖCKERLING” un “SULKY” sējmašīnu demonstrēšanas braucienus pa visu Latviju.

Kā jaunums, tiks demonstrēta jaunās paaudzes "SULKY" SKY MaxiDrill disku sējmašīna, kuras viena no liekākajām priekšrocībām ir iespēja sēt trīs dažādas kultūras vienlaikus. Tas varētu būt interesants un ekonomiski izdevīgs risinājums zaļināšanas un starpkultūru kontekstā.

Tas vēl nav viss - jauno “SULKY” sējmašīnu agregatēs ar moderno “DEUTZ-FAHR” 9.sērijas 310 zirgspēku traktoru, kurš ir viens no vismodernākajiem riteņtraktoriem LATRAPS piedāvājumā!

Tāpat kā pērn, tiks demonstrētas arī  “KÖCKERLING” Ultima sērijas sējmašīnas, Ultima CS400 (kopā ar “DEUTZ-FAHR” 7.sērijas 7250 modeli) un Ultima CS600 (kopā ar visjaudīgāko Deutz-Fahr 9.sērijas modeli 9340).

Kurzemē, sēšanas demonstrējumi jau ir notikuši SIA “Joži” un LKS “Justs -2” laukos. SIA “Joži” agranoms Guntis Siliņš uzskata, ka sējmašīna izskatās perspektīva, bet sīkākus komentārus  būs iespējams sniegt sezonas laikā, kad sējumi būs sadīguši.

Interesentus lūdzam pieteikties pie Tehnikas nodaļas speciālistiem, kuru kontaktinformāciju atradīsiet šeit!

"SULKY" SKY MaxiDrill video šeit!

"KÖCKERLING" Ultima CS400 video šeit!

"KÖCKERLING" Ultima CS600 video šeit!

 

Kontaktinformāciju atradīsiet šeit!