Mans LATRAPS

LATRAPS Kopsapulce ievēl jaunu valdi

LPKS „LATRAPS” kopsapulce 14. jūlijā ievēlēja jaunu valdi. Šogad valdes vēlēšanas bija spraigas, jo tika pieteikti vairāki kandidāti. Kopsapulces laikā potenciālajiem valdes kandidātiem tika uzdoti dažādi jautājumi, tostarp viņu lojalitāte kooperatīvam un stratēģiskais redzējums attīstībai.  Demokrātiskās vēlēšanās LATRAPS biedru uzticību guva Valters Bruss, Juris Lazdiņš, Gunvaldis Sproģis, Iveta Grudovska un Jānis Kaņeps.

Pirmajā ārkārtas valdes sēdē par valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Gunvaldis Sproģis. Jaunās valdes nākamo trīs gadu uzdevumi paliek nemainīgi – nodrošināt LATRAPS stabilitāti un izaugsmi, kā arī turpināt attīstīt reģionālās struktūrvienības, veicinot biedru skaita pieaugumu, un piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.  Jauns izaicinājums būs atgriezeniskas informatīvās saiknes nodrošināšana ar biedriem, lai viņi varētu pēc iespējas ātrāk un detalizētāk saņemt interesējošo informāciju.

Valdes ziņojums par iepriekšējos trijos gados paveikto būs izlasāms biedriem pieejamā informācijas sadaļā.

LATRAPS ģenerāldirektors Edgars Ruža kopsapulces dalībniekus informēja par tuvākiem plāniem, tostarp gatavību sezonai.  Pieņemšanas jaudas palielinātas Jaunpagasta struktūrvienībā, savukārt Elejā rekonstruētas graudu pieņemšanas vietas, palielinot pieņemšanas ātrumu.  Miežu piegādātājus Elejā sagaida atsevišķa pieņemšanas līnija, kas būtiski atvieglos šīs kultūras pirmapstrādes ātrumu un kvalitāti.