Mans LATRAPS

LATRAPS piegādā arī apkures degvielu!

LATRAPS PAPLAŠINA PIEDĀVĀJUMU - 

Pie mums  tagad var iegādāties arī apkures degvielu

LATRAPS sākot ar šo sezonu sāk piedāvāt dīzeļdegvielu, kas paredzēta apkurei. Šo degvielas veidu Jūs pazīstat, kā “sarkano” degvielu, jo dīzeļdegviela ir marķēta sarkanā krāsā. 

Degvielas limitus piešķir Valsts ieņēmumu dienests, un degviela ir paredzēta apkures vajadzībām, t.sk arī graudu kalšu darbināšanai.

LATRAPS tagad piedāvā visa veida dīzeļdegvielas:

  • Nemarķētu dīzeļdegvielu LATRAPS PREMIUM, ar piedevām kas nodrošina motora vienmērīgu darbību, ar tīrošu efektu, degvielas ekonomiju un jaudas palielinājumu!

  • Marķētu dīzeļdegvielu izmantošanai lauksaimniecībā – arī LATRAPS PREMIUM, arī ar visām augstāk minētajām īpašībām, par kurām mēs Jūs esam informējuši jau vairākus gadus atpakaļ, uzsākot LATRAPS PREMIUM pārdošanu

  • Marķētu dīzeļdegvielu apkurei – daudzi no Jums jau viņu izmanto, bet atgādinām, ka šīs degvielas limitus piešķir Valsts ieņēmumu dienests, pamatojoties uz Jūsu iesniegto informāciju un dokumentiem.

Lai veiktu pasūtījumu  un saņemtu konsutlācija par visiem ar degvielu saistītiem jautājumiem aicinām sazināties ar LATRAPS Degvielas tirdzniecības nodaļu:

Mārtiņš Mucenieks - tālrunis +371 27843606, e-pasts: martins.mucenieks@latraps.lv 

Renārs Astra - tālrunis +371 26665513,  e-pasts: renars@latraps.lv