Mans LATRAPS

LATRAPS Premium degviela - Biežāk Uzdotie Jautājumi

Cienījamie kooperatīva biedri!

Ir pagājušas tikai divas nedēļas no 18. jūlija, kad LATRAPS biedru kopsapulces laikā mēs pastāstījām, ka LATRAPS uzsāk Premium degvielas piegādi biedriem un klientiem.
Šo divu nedēļu laikā ir ienākuši daudz dažādu jautājumu par jauno Premium klases degvielu, tādēļ mēs nolēmām publicēt atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

 1.  Vai jaunā piedeva ir bio/biodīzeļa piedeva?
  Atbilde – Nē! Piedevu ir izstrādājis ASV uzņēmums (rūpnīca Beļģijā), kurš specializējies degvielas piedevu ražošanā, kas nodrošina motora jaudas palielināšanos, nelielu degvielas ekonomiju, kā arī citus parametrus par kuriem Jūs varat lasīt LATRAPS mājas lapā vai pašapkalpošanās portālā mans.latraps.lv un Jums nosūtītajos e-pastos. Šie pozitīvie efekti tiek nodrošināti pateicoties piedevas spējai tīrīt un uzturēt kārtībā degvielas sistēmu, ieskaitot motora sprauslas.
   
 2. Vai tiešām LATRAPS par to neprasa papildus samaksu?
  Atbilde – Nē! LATRAPS par šīs piedevas pievienošanu dīzeļdegvielai nerēķina klāt papildus samaksu! LATRAPS mērķis ir nodrošināt kooperatīva biedrus ar kvalitatīvām precēm un pakalpojumiem par iespējami zemāko cenu. Tāpat ir ar šo degvielas piedevu, kura tiek pievienota, lai kooperatīva biedri saņemtu kvalitatīvu degvielu ar papildus piedevu, kas sniegs lielāku ieguvumu kooperatīva biedram par to pašu naudu.
   
 3. Vai piedeva tiek pievienota tikai „zemnieku degvielai”?
  Atbilde – Nē! Piedeva tiek pievienota gan „zemnieku degvielai”, gan degvielai, kura netiek iekrāsota.
   
 4. Kā šī Premium piedeva uzvedīsies ziemas periodā, kad degviela glabāsies pie manis saimniecībā?
  Atbilde – Premium piedeva ir paredzēta lietošanai visu cauru gadu, arī gada aukstajos mēnešos. Premium piedevas sajaukšanas process tiek veikts kvalitatīvi un tiek nodrošināts, ka piedeva nenogulsnēsies Jūsu tvertnes apakšā.
   
 5. Vai es uzreiz jutīšu Premium piedevas efektu?
  Atbilde – Uzreiz efektu Jūs nejutīsiet. Lai parādītos efekts, ir jānobrauc 2-3 degvielas bākas, lai degvielas sistēma attīrītos. Bet katrs gadījums ir citādāks! Vienam lietotājam efekts var parādīties uzreiz, citam vēlāk. Tas atkarīgs no izmantotās tehnikas izlaiduma gada, lietošanas apstākļiem u.c.
   
 6. Es regulāri pievienoju degvielai piedevas, kuras iegādājos auto veikalos. Kā manis pievienotās piedevas ietekmēs LATRAPS Premium degvielu? Kā sajauksies manis pievienotās piedevas ar LATRAPS Premium degvielu?
  Atbilde
  – Uzreiz vēlamies uzsvērt, ka LATRAPS Premium degviela tiek sajaukta rūpnieciski, izmantojot plūsmas metodi. Ražojot rūpnīcā degvielu uzreiz tiek nodrošināta konkrēta degvielas kvalitāte, piejaucot degvielai klāt specializētās piedevas (piemēram, LATRAPS Premium) tā tiek jau uzlabota papildus. Mūsu ieteikums ir vairāk nelietot citas papildus piedevas, tādejādi tikai ietaupīsiet naudas līdzekļus.
   
 7. Man traktora bākā ir dīzeļdegviela no cita piegādātāja, vai man “jāizbrauc” bāka tukša, vai arī es varu uzpildīt bāku pilnu lejot klāt LATRAPS Premium degvielu?
  Atbilde
  – Nē, jums nav jāizbrauc tukša degvielas bāka! Latvijā spēkā esošā likumdošana nosaka dīzeļdegvielas standartus, kas ir pilnīgi vienādi ar ES degvielas kvalitātes standartiem. Vienīgā un galvenā atšķirība starp LATRAPS Premium un iepriekšējā degvielas piegādātāja produktu ir Premium piedeva.
   
 8. Vai LATRAPS Premium degvielas blīvums neietekmē degvielas uzpildes sūkņa litru rādītājus – t.i. vai, sūknējot parasto dīzeļdegvielu un LATRAPS Premium, litru skaitītāja rādījumi būs identiski? AtbildeLATRAPS Premium degviela neietekmēs degvielas sūkņa rādījumus.
   
 9. Vai es varu izmantot LATRAPS Premium degvielu savas saimniecības vieglajā un/vai smagajā automobīlī?
  Atbilde
  – Protams, ka varat izmantot jebkurā tehnikā. Tas nāks tikai par labu tehnikai, kā arī tas Jums būs finansiāli izdevīgāk.
   
 10. Sezonas laikā remotdarbiem uz lauka izmantoju ar dīzeļdegvielu darbināmu strāvas ģeneratoru, vai varu Premium degvielu izmantot šādas iekārtas darbināšanai?
  Atbilde
  – Jā, jūs varat bez ierobežojumiem izmantot LATRAPS Premium degvielu jebkurā iekšdedzes dzinējā, arī strāvas ģeneratoros