Mans LATRAPS

LATRAPS sāk piegādāt Premium klases dīzeļdegvielu!

LATRAPS jau piecus gadus piegādā saviem biedriem marķētu un nemarķētu dīzeļdegvielu lauksaimniecības tehnikai, un ne tikai. Nodrošinot kooperatīva biedrus ar laicīgu degvielas piegādi un ar elastīgiem finansu risinājumiem.

Ar katru jauno degvielas sezonu mēs uzlabojam savu sniegumu degvielas apgādes jautājumos, pamazām palielinot degvielas vedēju un akcīzes preču noliktavu skaitu, lai samazinātu degvielas piegādes izmaksas. Pašlaik ir trīs noliktavas (Saldus, Sloka un Aizkraukle).

Šogad mēs nolēmām ķerties klāt pie Premium degvielas izstrādes! Kas ir Premium degviela? Tā ir dīzeļdegviela, kurai tiek jaukta klāt speciāla piedeva, kas nodrošinās:

  • tehnikas jaudas palielināšanos līdz 2%;

  • degvielas patēriņa samazinājumu līdz 3%;

  • degvielas plūsmas stabilitātes uzlabojamību līdz 56%;

  • degvielas padeves sistēmas tīrību (šķīdina nogulsnes);

  • samazinātu nogulšņu veidošanos uz vārstiem un cilindros;

  • ļoti labas antikorozijas īpašības;

  • minimālu degvielas putošanu, veicot degvielas uzpildi ar ātrgaitas sūkņiem.

Šādas un līdzīgas funkcionalitātes degvielas piedevas lieto pasaules un pašmāju vadošie degvielas tirgotāji. Tagad arī LATRAPS saviem biedriem un klientiem izstrādājuši risinājumu, kas nodrošinās tehniku ar vēl kvalitatīvāku produktu - bez papildus samaksas!

Tehnoloģijas mainās. Pasaule modernizējas. Dzinēji kļūst mazāk piesārņojoši, degvielas patēriņa ziņā efektīvāki un jaudīgāki nekā jebkad agrāk.
Vienas no galvenajām sastāvdaļām motoros ir jaunas paaudzes inžektoru tehnoloģijas ar stingrākām prasībām pret degvielas kvalitāti. Dīzeļmotoriem nepieciešama lielāka uzmanība, regulāras apkopes, savlaicīgas eļļas maiņas un neviens nezina šīs lietas labāk kā LATRAPS izvēlētais sadarbības partneris degvielas piedevu jomā.
Šādas piedevas izmanto naftas pārstrādes rūpnīcās, lai izpildītu minimālās prasības dīzeļdegvielas ražošanā, mūsu izvēlētais piedevas ražotājs piedāvā šo piedevu, kā izcilu iespēju saviem klientiem, lai to izmantotā tehnika darbotos labāk, ilgāk un ar samazinātām izmaksām.

Papildus dīzeļdegvielas piedeva ir unikāls risinājums degvielas ekonomijai, CO2 emisiju samazināšanai, enerģijas atjaunošanai un saderībai ar jebkuru dīzeļdegvielas maisījumu.
Izmantojot labākos attīrīšanas līdzekļus, eļļošanas un degšanas uzlabotājus, rūsas un korozijas inhibitorus, degvielas stabilitātes un ziemas funkcionalitātes tehnoloģijas, mēs kopīgi būsim panākuši, ka LATRAPS klientiem tiek nodrošināta vislielākās konkurētspējas priekšrocības, ļaujot būt Jums līderiem lauksaimniecības jomā.

Vairāk par LATRAPS Premium dīzeļdegvielu jautājiet:

Mārtiņš Mucenieks

Renārs Astra

Jūsu LATRAPS