Mans LATRAPS

LATRAPS Vasaras rapša sēklu piedāvājums 2019. gada pavasara sezonai!

LATRAPS Vasaras rapša sēklu piedāvājums 2019. gada pavasara sezonai!

LATRAPS agronomi aicina izvēlēties sev piemērotāko no vasaras rapšu sēklu piedāvājuma.

Lai saņemtu konsultāciju par savai saimniecībai piemērotāko škirņu izvēli, aicinām sazināties ar  LATRAPS agronomu-konsultantu - ŠEIT

KWS FORTE

Agra un ražīga vasaras rapšu šķirne. Šķirne FORTE ir raksturīga ar spēcīgu zarošanos, nelielu stiebra garumu, tātad augstu veldres noturību. Ziedēšanas sākums un sēklu nogatavošanās periods vērtējams kā agrs līdz vidēji agrs. Šķirnei FORTE piemīt augsta izturība pret krustziežu sauso puvi (Phoma) un balto puvi (Sclerotinia). FORTE spēj sasniegt teicamu ražas līmeni dažādos klimatiskajos apstākļos, kas liecina par augstu ražas stabilitāti. Ļoti labi rezultāti audzējot arī vieglās un mazāk iekultivētās augsnēs, jo šķirne nav ļoti intensīva.

KWS INGMAR CL F

Šī ir pirmā KWS selekcionētā clearfield vasaras rapšu šķirne, kas pēc 2 gadu izmēģinajumiem Latvijas augšanas apstākļos 2017. gadā reģistrēta Latvijas augu šķirņu katalogā. Šī vasaras rapšu šķirne ir noturīga pret herbicīdu Imazamox. Ziedēšanas laiks agrs. Ražas gatavību sasniedz vidējos novākšanas termiņos. Augi īsi, līdz vidēji gari un pateicoties savam augumam ar labu noturību pret veldrēšanos. Ļoti augsts sēklu ražas potenciāls ar augstu eļļas saturu sēklās.

SALSA CL F RAPOOL

Šis Clearfield hibrīds ir vidēji agrīns ar augstu ražas potenciālu. Vidēji gara auguma ar ļoti labu pretveldres noturību. Intensīva attīstība agrīnās augšanas stadijās.

MIRAKEL F RAPOOL

Agrs līdz vidēj agrs hibrīds. Augstražīgs ar vidēji agru ziedēšanas sākumu. Vidēji gara auguma. Augsta izturība pret veldri un sēklu izbiršanu. Piemērota sēšanai dažāda tipa augsnēs.

HEROS BASF

Fleksibla līnijšķirne ar stabiliem ražas rādītājiem. Laba noturība pret slimībām. Strauja auga attīstība palīdz veiksmīgi konkurēt ar nezālēm. Vidēji agra nogatavošanās. Vidēji garš auga garums.

INVI BRANDER F BASF

Hibrīdam raksturīga agrīna nogatavošanās, kā arī vienmērīga ziedēšana. Vidēja auguma augi ar labu veldres noturību.

DELIGHT F BASF

Hibrīds vairāk piemērots augsnēm ar minimālo apstrādi. Vidēja auguma augi ar labu veldres noturību. Izteiktas auga kompensējošās īpašības. Agra un vienmērīga nogatavošanās, kas atvieglo ražas novākšanu.

INVI 100 CL BASF

Hibrīds ar izteikti augstu eļļas saturu. Noturīgi ražas radītāji dažādos augšanas apstākļos. Agra nogatavošanās. Vidēja auguma augi, izteikti augsts eļļas un proteīna saturs.

Ar vasaras rapšu sēklu piedāvājumu variet iepazīties arī lejupielādējāmā bukletā  LATRAPS Vasaras rapšu sēklu piedāvājums 2019 (PDF)

 

Cieņā,