Mans LATRAPS

LATRAPS zied - 20. gadadienas virtuālais fotoalbums!

#LATRAPSzied20


Tieši rapšu ziedēšanas laikā, 9. maijā, aprit 20 gadi kā dibināta un uzņēmumu reģistrā reģistrēta Lauksamniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība LATRAPS (LATRAPS).

2000. gadā 12 progresīvākie Zemgales zemnieki sanāca kopā, lai veidotu jaunu uzņēmumu. Bija skaidrs, ka nepieciešama liela un stabila organizācija, kam spētu uzticēties gan ārvalstu sadarbības partneri, gan paši zemnieki. Latvijā veidojās graudu tirgus, kas pieprasīja uzņēmumu, kas spētu noorganizēt sistemātisku graudu savākšanu, uzglabāšanu un nodarbotos ar graudu eksportu, kā arī vienlaikus spētu rūpēties par nozares tālāku attīstību, tā, lai no tās ieguvēji būtu visi lauksaimnieki.
                        Edgars Ruža LATRAPS Valdes priekšsēdētājsŠo apaļo dzimšanas dienu vēlamies svinēt kopā ar Jums attālināti, izveidojot virtuālo bilžu fotoalbumu ar LATRAPS Biedriem, Darbiniekiem un Latvijas iedzīvotājiem ziedošos rapšu laukos.

LATRAPS aicina 9. maijā iet ziedošā rapsī fotografēties un piepildīt sociālo tīklu laika joslas ar košām svētku bildēm.

Facebook un Instagram personīgajos kontos ievietojot savas bildes no rapšu lauka atzīmējiet tās ar tēmturi - #LATRAPSzied20.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar LATRAPS Komunikācijas speciālisti Lāsmu Gumennikovu +371 29756597

Bildes variet sūtīt arī uz e-pastu - komunikacija@latraps.com vai Whatsup (29756597 Lāsma).

Iesūtītās bildes LATRAPS Facebook kontā, svētku galerijā, publicēsim 9. maijā!