Mans LATRAPS

TRAKTORDIENA 2024

TRAKTORDIENA 2024 jau 29. jūnijā Tērvetē!

Sestdien, 2024. gada 29. jūnijā jau trīspadsmito reizi notiks lauksaimniecības nozares lielpasākums TRAKTORDIENA 2024, kur uz lauka varēs iepazīt vairāk nekā 60 lauksaimniecības uzņēmumus, valsts un nevalstiskās organizācijas. 

Nodibinājums Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai aicina visus lauksaimniecības profesionāļus, lauksaimniecības nozares interesentus, lauku un pilsētu iedzīvotājus uz lauksaimniecības pasākumu TRAKTORDIENA 2024!

Pasākumā visas dienas garumā apmeklētājus gaidīs lauksaimniecības izstādes dalībnieku stendos, piedāvājot graudkopības, lopkopības, zemes apstrādes, apsaimniekošanas, mežizstrādes, izglītības, drošības u.c. nozaru preces un pakalpojumus. Būs iespēja vērot piemērotāko praksi augsnes apstrādei un lopbarības sagatavošanai.

Pasākumā notiks jau par tradīciju kļuvusī piekabju vilkšana kalnā, kurā piedalās dažādu jaudu traktori.

Trīspadsmito TRAKTORDIENU 2024 vadīs Valdis Melderis, un par muzikālo atmosfēru rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, lauku vides saglabāšanu un pilnveidošanu, resursu efektīvāku izmantošanu un apsaimniekošanu, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, attīstot pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares pārstāvjiem.

TRAKTORDIENA 2024 notiks AS Agrofirma Tērvete laukā, Tērvetes pagastā, Dobeles novadā! Sīkāk par pasākuma norises vietu: http://flla.lv/Traktordiena/traktordiena/kur-notiks/

Apmeklētājus gaidīsim no plkst. 10:00.

Ieeja pasākumā ir bez maksas!