Mans LATRAPS

Apbalvojums “Nodokļu maksātāju gada balva 2022”

LATRAPS priecājas turpināt būt starp uzņēmumiem, kas stiprina atbildīgu uzņēmējdarbības praksi mūsu Latvijā!

Šogad ar Valsts ieņēmuma dienesta (VID) tradicionālo uzņēmumu apbalvojumu tiek uzsvērts svarīgākais – ieguldījums Latvijas cilvēkos. Šogad balvas pasniedz 15 lielākajiem darbspēka nodokļu maksātājiem visā Latvijā – 5 reģionos lielo, vidējo un mazo uzņēmumu grupās, izceļot to kā ilgtspējīgu un atbildīgu uzņēmējdarbības praksi labklājīgai, spēcīgai un drošai Latvijai. 

Mēs, LATRAPS, esam pagodināti par  iegūto “Nodokļu maksātāju gada balvu 2022” kā lielākajam darbspēka nodokļu maksātājam vidējo uzņēmēju grupā Zemgales plānošanas reģionā! 

 

 Tas nav ne biznesa modelis, ne veiksme – darbaspēka nodokļu nomaksa ir apzinātas rūpes par darbiniekiem! 

Roberts Strīpnieks, LATRAPS Valdes priekšsēdētājs

Par pašu balvu un tās nozīmi šogad  Valsts ieņēmumu dienests

 

Darbaspēka nodokļi ir viens no ilgtspējīgas Latvijas pamatiem un nobriedušas uzņēmējdarbības rādītājiem. Tā ir cilvēka drošības garantija un abpusējas atbildības uzņemšanās par brīžiem, kad darbiniekam būs nepieciešams atbalsts, jo ģimenē ienāk bērniņš, sašķobījusies veselība, uz laiku iestājies bezdarbs; tas ir ieguldījums viņa pensijā. Tā ir arī solidaritāte ar tiem, kam šo nodokli nav bijusi iespēja nomaksāt veselības, vecuma vai citu iemeslu dēļ. Mēs vēlamies pateikties un izcelt tos uzņēmumus, kas to novērtē un apzinās, ka tas ir ieguldījums viņu darbinieku un visas Latvijas labklājībā un nepārtrauktībā. 

Ieva Jaunzeme, VID ģenerāldirektore 

Vairāk par VID apbalvojumu