Mans LATRAPS

Fotografējies ziedošā rapsī un sveic LATRAPS 23. dzimšanas dienā!

#LATRAPSzied23

Tūdaļ, tūdaļ ziedēs rapsis un atkal svinēsim, jau LATRAPS 23. dzimšanas dienu un darīsim to visu rapša ziedēšanas laiku. 

Gluži kā iepriekšējos gados aicinām piedalīties gada košakajā akcijā – LATRAPSzied23!

Jau ceturto dzimšanas dienu svinam veidojot virtuālo bilžu fotoalbumu kopā ar LATRAPS partneriem – Biedriem, Klientiem, Darbiniekiem un Latvijas iedzīvotājiem ziedošos rapšu laukos.

Nosūti savu ziedošo sveicienu arī mums, Latvijas lielākajam lauksaimnieku uzņēmumam, kas pulcē teju vairāk kā 1200 Biedrus no visas Latvijas. Mēs kopā radam svētkus sev un visai Latvijai. 

Mēs, lauksaimnieki, mīlam savu darbu un savu zemi, ko kopjam. Mūsu lauki nav tikai mūsu darba vieta. Tā ir vide, kurā mēs dzīvojam, kur uzturamies ikdienā, kur aug mūsu bērni un mazbērni. LATRAPS Padomes priekšsēdētājs Valters Bruss


LATRAPS aicina iet ziedošā rapsī fotografēties un piepildīt sociālo tīklu laika joslas ar košām svētku bildēm.
Facebook un Instagram personīgajos kontos ievietojot savas bildes no rapšu lauka atzīmējiet tās ar tēmturi - #LATRAPSzied23.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar LATRAPS Komunikācijas speciālisti Lāsmu Gumennikovu +371 29756597

Bildes variet sūtīt arī uz e-pastu – komunikacija@latraps.com vai WhatsApp (29756597 Lāsma).

Iesūtītās bildes ievietosim LATRAPS Facebook kontā, svētku galerijā un dalīsimies ar tām LATRAPS instagram kontā, visas bildes vienotā digitālā kolāžā savietosim pēc rapša ziedēšanas beigām!

Iedvesmai galerija no LATRAPS zied 22! 

 

Fotogrāfējoties rapsī aicinam atcerēties esi uzmanīgs, ja zini esi alerģisks pret ziedputekšņiem.

Svinot un priecājoties par košajiem ziediem būsim atbildīgi gan pret rapša laukiem, gan to saimniekiem un ejot bildēties rapsī izmantosim lauka tehnoloģisko sliedi.

Lai iedvesmojošs rapša ziedēšanas laiks un skaistas bildes.

Seko līdzi rapša ziedēšanai arī vietnē Instagram!

 

Piedalies arī fotokonkursā, ko riko apvienība par ilgtspējīgu lauksaimniecību, par akciju vairāk te: https://ilgtspejigi.lv/fotokonkurss/