Mans LATRAPS

LATRAPS ELEJA notiks civilās aizsardzības praktiskās mācības

 

LATRAPS ELEJA notiks civilās aizsardzības praktiskās mācības!

Otrdien, 25. oktobrī, plkst. 10.00, Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrības LATRAPS (LATRAPS) Graudu pirmapstrādes kompleksā Lietuvas ielā 16A, Elejā, (LATRAPS Eleja) Jelgavas novadā, notiks civilās aizsardzības praktiskās mācības.

Mācību scenārijs paredz, ka objekta teritorijā esošajā augu aizsardzības līdzekļu noliktavā, kurā atrodas augu aizsardzības līdzekļi, un noliktavas viena daļa ir atvēlēta LATRAPS veikala vajadzībām (veikala noliktava) – tajā glabājas riepas, eļļas u.c. degoši materiāli, ir aizdedzies elektriskais sildītājs. Ugunsgrēka platība  – aptuveni 100m2. Ugunsgrēka laikā, noliktavā ir viens cietušais bezsamaņā – noliktavas pārzinis. Brīdī, kad ir aizdegusies AAL noliktava, uz graudu bunkuriem divi remontatslēdznieki veic remonta darbus. Stresa ietekmē, vienam no viņiem paliek slikti, darbinieks zaudē samaņu. Kolēģis izsauc NMPD, ar mob. telefona palīdzību informē vadītāju par notikušo. Notiek darbinieka glābšanas darbi, lai viņu noceltu lejā un sniegtu pirmo palīdzību. Strādā VUGD darbinieki ar autokāpnēm.

Mācību mērķis ir pārbaudīt iesaistīto institūciju un LATRAPS sadarbību, izvērtēt amatpersonu spēju novērtēt situāciju un pieņemt lēmumus, kā arī pārbaudīt uzņēmuma civilās aizsardzības plānā noteikto pasākumu izpildi.

Mācībās piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas un Jelgavas novada Pašvaldības policijas operatīvie transportlīdzekļi un personāls, kā arī pārstāvji no LATRAPS, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts vides dienesta, Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada pašvaldībām.

VUGD un LATRAPS aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama operatīvo dienestu transporta kustība un darbošanās uzņēmuma teritorijā. Mācību laikā tiks arī iedarbināta uzņēmuma trauksmes sirēna.

Atvainojamies iedzīvotājiem par radītajām neērtībām!