Mans LATRAPS

LATRAPS Vasaras rapša sēklu piedāvājums 2018.gada sezonai!

LATRAPS Vasaras rapša sēklu piedāvājums 2018.gada sezonai!

Tuvojas pavasaris un LATRAPS agronomi iesaka savlaicīgi domāt par rapša sēklu iegādi.

`KWS FORTE`

Agra un ražīga vasaras rapšu šķirne. Šķirne FORTE ir raksturīga ar spēcīgu zarošanos, nelielu stiebra garumu, tātad augstu veldres noturību. Ziedēšanas sākums un sēklu nogatavošanās periods vērtējams kā agrs līdz vidēji agrs. Šķirnei FORTE piemīt augsta izturība pret krustziežu sauso puvi (Phoma) un balto puvi (Sclerotinia). FORTE spēj sasniegt teicamu ražas līmeni dažādos klimatiskajos apstākļos, kas liecina par augstu ražas stabilitāti. Ļoti labi rezultāti audzējot arī vieglās un mazāk iekultivētās augsnēs, jo šķirne nav ļoti intensīva.


`KWS PERFECT`

Vidēji vēlīna vasaras rapšu šķirne. Šķirnei ir raksturīgas rupjas sēklas, 1000 sēklu masa Latvijas izmēģinājumos atkarībā no izmēģinājumu vietas svārstās no 4g līdz pat 5.6g, kas ir vienlīdzīga un augstāka par standartšķines rādītājiem attiecīgajā izmēģinājumu gadā. Šķirne raksturojas ar lielisku veldres noturību un labiem ražas rādītājiem. PERFEKT izceļas ar lieliskiem rādītājiem eļļas satura un eļļas atdeves rādītāju ziņā. Runājot par šo šķirni, arī jāatzīmē, ka PERFEKT ir ļoti laba izturība pret balto puvi (Sclerotinia). Šķirne arī jāuzteic par labo noturību pret pāksteņu atvēršanos.


`KWS INGMAR CL` F

Šī ir pirmā KWS selekcionētā clearfield vasaras rapšu šķirne, kas pēc 2 gadu izmēģinajumiem Latvijas augšanas apstākļos 2017. gadā reģistrēta Latvijas augu šķirņu katalogā. Šī vasaras rapšu šķirne ir noturīga pret herbicīdu Imazamox. Ziedēšanas laiks agrs. Ražas gatavību sasniedz vidējos novākšanas termiņos. Augi īsi, līdz vidēji gari un pateicoties savam augumam ar labu noturību pret veldrēšanos. Ļoti augsts sēklu ražas potenciāls ar augstu eļļas saturu sēklās.


`SALSA CL` F RAPOOL

Šis Clearfield hibrīds ir vidēji agrīns ar augstu ražas potenciālu. Vidēji gara auguma ar ļoti labu pretveldres noturību. Intensīva attīstība agrīnās augšanas stadijās.

 

`HEROS` BAYER

Fleksibla līnijšķirne ar stabiliem ražas rādītājiem. Laba noturība pret slimībām. Strauja auga attīstība palīdz veiksmīgi konkurēt ar nezālēm. Vidēji agra nogatavošanās. Vidēji garš auga garums.

 

`BRANDER` F BAYER

Hibrīdam raksturīga agrīna nogatavošanās, kā arī vienmērīga ziedēšana. Vidēja auguma augi ar labu veldres noturību.

 


`DELIGHT` F BAYER

Hibrīds vairāk piemērots augsnēm ar minimālo apstrādi. Vidēja auguma augi ar labu veldres noturību. Izteiktas auga kompensējošās īpašības. Agra un vienmērīga nogatavošanās, kas atvieglo ražas novākšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk, aicinām sazināties ar savu LATRAPS agronomu-konsultantu, kontakti pieejami ŠEIT