Mans LATRAPS

Mans VH pašapkalpošanās portāla lietošanas iespējas!

Mans VH pašapkalpošanās portāla lietošanas iespējas

             Dažreiz, lai lieliem soļiem varētu doties uz priekšu, nākas pussolīti paspert atpakaļ. Tā arī šoreiz – lai gan tuvākajā laikā situācija tiks atrisināta, šobrīd apdrošinājuma ņēmējiem kavējas polišu un citu dokumentu sagatavošana, jo klientu ērtībai tika attīstīts pašapkalpošanās portāls – Mans VH. Tajā katrs, kurš ir parakstījis Vereinigte Hagel apdrošināšanas piedāvājumu un iesniedzis laukus apdrošināšanai, var piereģistrēties un pārliecināties, par savas saimniecības apdrošinātajiem laukiem un kultūrām, aplūkot pieteiktos zaudējumus, kā arī daudz ko citu.

            Turpmāk par Mans VH galvenajām iespējām:

1. Lai sāktu lietot Mans VH – sākotnēji nepieciešams reģistrēties. Reģistrācijai nepieciešams norādīt savas saimniecības apdrošinājuma ņēmēja numuru. To varat atrast parakstītajā apdrošināšanas piedāvājumā (skat. 2. attēlu).

Attēls 1 – pašapkalpošanās portāla sākuma atvērums

Attēls 2 – kā atrast apdrošinājuma ņēmēja numuru savā apdrošināšanas piedāvājumā

2. Kad reģistrēšanās ir pabeigta, var pierakstīties Mans VH un aplūkot sekojošo:

Attēls 3

Uzklikšķinot uz ikonas – Audzēšanas dati – iespēja aplūkot apdrošinātās sējplatības u.c. informāciju (skat. 4. attēlu).

Sadaļā – Korespondence – atradīsi gan parakstīto apdrošināšana piedāvājumu un tiklīdz dokumenti tiks izveidoti arī polisi, rēķinus, zaudējumu aprēķinus.

Attēls 4

PAŠAPKALPOŠANĀS PORTĀLS - MANS VH

Ja rodas jautājumi, piemēram, neizdodas reģistrēties Mans VH, vai pamanāt neprecizitātes apdrošinātajās sējplatības. Aicināms sazināties ar LATRAPS sējumu apdrošināšanas speciālistiem:

Andis Lillais +371 28137412 e-pasts: andis.lillais@latraps.com

Vita Baumane +371 26160545 e-pasts: vita@latraps.com