Mans LATRAPS

Jaunums LATRAPS degvielas cenas fiksēšanā

Pirmo reizi Latvijas degvielas tirgū LATRAPS biedriem tiek piedāvāts fiksēt degvielas cenu uz konkrētu laiku!

Degvielas cenas fiksēšana vienai saimniecībai ir iespējama,  sākot ar 5 tonnām, kas atkarībā no degvielas blīvuma piegādes dienā ir apmēram 6 000 litri.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka, par nofiksēto degvielu būs jāmaksā tikai pēc degvielas piegādes veikšanas!

Neatkarīgi no tā, vai degvielas cenas pasaules un Latvijas tirgū paaugstināsies vai samazināsies, degvielas cena paliks fiksētā līmenī, tādējādi radīsies iespēja precīzāk plānot izdevumus un ieņēmumus.

Piedāvājam daļu nepieciešamās degvielas nofiksēt  pavasara darbiem, un daļu ražas novākšanas darbiem, nodrošinot risku sadali. Paredzēto degvielas apjomu varat sadalīt vairākās daļās un veikt fiksācijas dažādos datumos.

Degvielas cenas fiksēšanas pakalpojums ir līdzīgs tam, kā tiek fiksētas graudaugu cenas.

Katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu plkst. 9:00 no rīta LATRAPS interneta lapā www.latraps.lv, sadaļā PAKALPOJUMI, DEGVIELA, DEGVIELAS CENA būs norādīta degvielas cena ar diviem degvielas piegādes termiņiem līdz 1.jūlijam un līdz 1.oktobrim.

Degvielas cena būs norādīta bez piegādes izmaksām, jo katra saimniecība atrodas tuvāk vai tālāk no LATRAPS degvielas noliktavām. Par degvielas piegādes izmaksām LATRAPS speciālisti vienosies ar Jums atsevišķi.

Gadījumos, kad Jums ieinteresējusi konkrētās dienas cena, aicinām sazināties ar:

- Mārtiņš Mucenieks – 27843606, martins.mucenieks@latraps.lv;

- Renārs Astra – 26665513, renars@latraps.lv.

Degvielas cenas fiksācijai LATRAPS ir noteikts minimālais degvielas cenas fiksācijas apjoms ir 90 tonnas uz 1.jūliju vai 1.oktobri

Katru pirmdienu, trešdienu vai piektdienu līdz plkst.14:00 LATRAPS speciālisti apkopos pieteikumus degvielas cenas fiksācijai, ja pasūtījums uz 1.jūliju vai 1.oktobri sasniegs minimālo LATRAPS cenas fiksācijas apjomu, 90 tonnas uz konkrēto datumu, tad speciālisti sazināsies ar katru degvielas pasūtītāju un noslēgs ar Jums Vienošanos par fiksētas degvielas cenu un degvielas piegādes izmaksām. 

Ja līdz plkst. 14:00 netiek sasniegts kopējais minimālais degvielas cenas fiksācijas apjoms 90 tonnas, mēs ar Jums sazināsimies ! 

Jautājumu gadījumā rakstiet un/vai zvaniet LATRAPS speciālistiem Mārtiņu un Renāru .

Ja Jums nav piekļuves www.latraps.lv sadaļai DEGVIELAS CENAS, tad lūdzu sazinieties, rakstot uz web@latraps.lv