Mans LATRAPS

Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa un Zemkopības ministra Kaspara Gerharda vizīte LATRAPS

MINISTRU PREZIDENTA KRIŠJĀŅA KARIŅA  UN ZEMKOPĪBAS MINISTRA KASPARA GERHARDA VIZĪTE ZEMGALĒ

Š.g. 18.jūlijā Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards dosies biedrības "Zemnieku saeima" organizētajā vizītē uz lauksamniecības uzņēmumiem Zemgalē.

Dienas gaitā plānots apmeklēt trīs uzņēmumus. Kā pirmā tiks apmeklēta Jelgavas novada, Sesavas pagasta zemnieku saimniecība "Rudeņi". Saimnieks Toms Knope iepazīstinās ar saimniecības pieredzi un izaicinājumiem, strādājot piena lopkopības un augkopības nozarēs. Turpinājumā plānots LPKS LATRAPS apmeklējums (Jelgavas novads, Elejas pagasts). Latvijas lielākā lauksaimniecības kooperatīva vadība viesiem sniegs ieskatu lauksaimniecības kooperācijas būtībā, kā arī informēs par sektora un konkrētā kooperatīva attīstības iecerēm. Brauciens tiks noslēgts ar saimniecības z/s "Paitēni" (Jelgavas novads, Vilces pagasts) apmeklējumu. Saimnieks Gundars Ceplītis iepazīstinās ar savu saimniekošanas pieredzi augkopībā un ķiploku audzēšanā.  

Vizītē uz lauksaimniecības uzņēmumiem aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji! Mediju pieteikšanās pa tālruni: 29237221 vai rakstot uz e-pastu: liva@zemniekusaeima.lv