Mans LATRAPS
Augu aizsardzības līdzekļi

Ascra Xpro

Plaša iedarbībbas spektra fungicīds slimību ierobežošanai un ilglaicīgai aizsardzībai. Ascra Xpro ir fungicīds, kurš satur 3 dažādas darbīgās vielas no 2 dažādām ķīmiskajām klasēm ar dažādiem iedarbības veidiem:
- biksafēns ir lokālas sistēmas iedarbības darbīgā viela ar ļoti ilgstošu aizsardzības periodu; biksafēnam ir ļoti spēcīga efektivitāte uz kviešu lapu pelēkplankumainību un plēkšņu plankumanību, rūsām un miežu lapu tīklplankumainību; biksafēns augiem papildus dod zaļēšanas efektu un pastiprina augu izturību sausuma izraisītos stresa apstākļos.
- fluopirams ir jauna darbīgā vielā, kas pieder pie benzamīdu klases, SDHI ķīmiskās grupas, tai ir translamināra kustība augos; galvenā priekšrocība ir efektivitāte uz kviešu lapu dzeltenplankumainību.
- protiokonazols ir azolu grupas sistēmas iedarbības darbīgā viela ar aizsargājošu un ārstējošu iedarbību uz slimībām kā kviešu lapu pelēkplankumainību un plēkšņu plankumanību, dzeltenplankumainību, vārpu fuzariozi, graudzāļu miltrasu, miežu lapu tīklplankumainību un rinhosporiozi.
Ascra Xpro ir plaša spektra aizsargājošas un ārstējošas iedarbības fungicīds slimību ierobežošanai. Šīs darbīgās vielas nokļūst augos un pārvietojas no auga apakšas uz augšu, uz jaunajām auga daļām. 

Parametri

Nosaukums
Ascra Xpro
Apakškategorija
Fungicīdi
Sastāvs
biksafēns 65 g/l; protiokonazols 130 g/l; fluopirams 65 g/l
Deva
0.75-1.5 l/ha
Kultūraugs
graudaugi
Iepakojums
5 l